League of Legends Haberleri

GTA 5 PC için sonunda çıktı!

Aylarca beklemenin ardından sonunda beklenen an geldi ve GTA 5’in PC için hazırlanmış versiyonu oyun severlerle buluştu.

PS3 ve Xbox 360’a çıkmasından beri 18 ay geçen efsanevi serinin son oyununda Rockstar Games, Los Santos iştahlarını gidermeleri için aylarca süre ertelemelerin ardından GTA 5’i hazır hale getirdi. Bir süredir Steam platformunda pre-load olan oyunu artık indirebilir ve rahatça oynayabilirsiniz.

Efsanevi serinin son oyununun PC platformuna geleceği ilk olarak geçtiğimiz yıl haziran ayında gerçekleşen E3’de olmuştu. Aslında PS4 ve Xbox One gibi yeni nesil konsollarla birlikte PC’ye aktarılması planlanan oyun, birkaç aksilik sonucunda ertelenmek zorunda kalmıştı.

Eğer GTA 5’in PC versiyonunu beklerken ümidi kesmiş ve başka bir platformda oyunu oynamaya başlamışsanız üzülmeyin. Yarattığınız GTA Online karakterleri ve bu karakterlerin sahip olduğu bütün özellikler platformlar arasında rahat bir şekilde aktarılabilir.

Diğer platformlardan aktarıldığı için ilk başlarda görsel performansın düşük olacağını düşündüğümüz oyunda yapımcılar, PC oyuncularının yapmak isteyeceği değişiklikleri göz önünde bulundurmuş ve grafik ayarlarına değiştirilebilir toplamda 25 seçenek eklemişler. PC’de göreceğiniz daha etkili grafiklerin dahası da var: Trevor, Michael ve Franklin’in maceralarını ilk defa 4K çözünürlükte oynayabilirsiniz!

1 Comment

  • Mehmet 26 Temmuz 2015

    sonunda çıktı la

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir