Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 2023 Kadroları Belli Oldu League of Legends mix

Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi 2. Hafta 1. Gün Tamamlandı

Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi’nde 2. haftanın ilk günü dün itibariyle oynanan 4 karşılaşma ile tamamlandı. Haftanın ilk gününde kazananlar Dark Passage, Papara SuperMassive, FUT Esports ve Galakticos oldu.

Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi’nde 2. hafta 1. gün oynanan maçların ardından tamamlandı. Günün ilk karşılaşmasında Lolespor tarihinin en eski serilerinden Dark Passage ve Wildcats karşı karşıya geldi. Büyük mücadeleye sahne olan karşılaşmayı Dark Passage kazandı. Günün ikinci karşılaşmasında Beşiktaş Esports karşısında gülen taraf Papara SuperMassive olurken, FUT Esports 5 Ronin engelini aştı. Günün son mücadelesinde ise Galakticos, NASR Esports karşısında galip gelmeyi başardı.

Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi 2. hafta 1. gün maç özetleri ve sonuçlarını haberimizde bulabilirsiniz.

Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi 2. Hafta 1. Gün Sonuçları

  • DenizBank İstanbul Wildcats| 0 – 1 | Dark Passage
  • Papara SuperMassive | 1 – 0 | Beşiktaş Esports
  • 5 Ronin | 0 – 1 | FUT Esports
  • NASR Esports | 0 – 1 | Galakticos

DenizBank İstanbul Wildcats – Dark Passage

Günün ilk karşılaşmasında ilk kan İstanbul Wildcats orta koridoru Köfte’ye gitti. Küçük takım savaşlarında daha etkili olan Dark Passage ejderler üzerinde hakimiyeti eline geçirdi. 22. dakikada çıkan takım savaşından DP, orta koridoru Jool’un güzel oyunuyla üstün çıktı ve baronu hanesine yazdırdı. Geçen dakikalar ile üstünlüğünü arttıran Dark Passage 32. dakikada yaptığı kuşatma ile inhibitörü açtı. 38. dakikada çıkan takım savaşı sonrasın da Kadim Ejderhayı alan DP büyük bir avantaj yakaladı. Sonrasında yaptığı kuşatma ile maçı kapatmayı başaran ekip haftaya galibiyet ile başladı.

Papara SuperMassive – Beşiktaş Esports

İlk kanın sahibi SuperMassive orta koridoru Serin oldu. Oyunun erken safhası SuperMassive üstünlüğü ile geçilirken 25 dakikada baronun da sahibi oldu. 33. dakikada çıkan takım savaşında 4 skor alan ekip altın farkını 11 bine çıkardı. 35. dakikada çıkan takım savaşında katliam yapan SUP, namağlup liderliğini sürdürdü. 11-1-6 skorla SUP nişancısı Holyphoenix göze çarpan isim oldu.

FUT Esports – 5 Ronin

İlk kan 4. dakikada rakibiyle karşılıklı savaşa giren FUT üst koridoru StarScreen’e gitti. Maçın erken safhası FUT üstünlüğü ile geçildi. 22. dakikada görüş üstünlüğünden faydalanan 5 Ronin bir anda baronu hanesine yazdırdı. Aynı hamleyi 30. dakikada yapan ekip bu sefer FUT oldu. 33. dakikada çıkan takım savaşında 4 skor alan FUT maçı kapatarak galibiyete uzanan taraf oldu.

Galakticos – NASR Esports

Günün son karşılaşmasına iyi başlayan taraf Galakticos oldu. Aldığı ilk kan ile öne geçen ekip ilk dakikalarda baskıyı kurdu. Baskıyı üst koridoru fabFabulous ile kıran NASR maça ortak oldu. 33. dakika 4 bin altın NASR üstünlüğü ile geçildi. Karşılıklı alınan baronlar ve ve kazanılan takım savaşları ile maç geç safhaya kaldı. 43. dakikada NASR kadim ejderhayı alırken Galakticos Nexus kulelerini yıktı. 43. dakikada NASR barona başlarken backdoor deneyen Galakticos hamlesinde başarılı oldu ve maçı bir anda kazanmasını bildi.

Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi İlk Haftası Tamamlandı!

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir