League of Legends League of Legends Haberleri

SKT T1 üst koridora Thal, ormana da Blossom’u transfer etti

LCK’de şampiyonluğun en büyük adaylarından SK Telecom T1, üst koridora Park ‘Thal‘ Kwonhyuk, ormana da Park ‘Blossom‘ Beomchan’i transfer etti.

Kore’nin, hatta dünya espor sahnesinin önde gelen takımlarından biri olan SKT T1, 2018 Bahar Mevsimi’ne güçlü girmek istiyor. Geçtiğimiz sezonu hayal kırıklıklarıyla kapatan ekip, önce LCK’de şampiyonluğu Longzhu Gaming’e kaptırmış, ardından katıldığı Dünya Şampiyonası’nda bir başka Kore devi Samsung Galaxy’ye boyun eğerek ikincilikle yetinmek zorunda kalmıştı. Bunun yanında normal sezon sırasında üst üste mağlubiyetler alan ekip, taraftarlarını şaşırtmıştı. SKT, tüm bu yaşanan hezimetlerin ardından ciddi adımlar atmaya karar verdi.

İlk olarak transfer olduğundan bu yana bekleneni bir türlü tam olarak veremeyen Huni ile yollarını ayıran ekip, ardından ormancısı Peanut‘ı da elinden çıkardı. Bunun yanında koç pozisyonunda da önemli adımlar atan SKT, Kkoma’nın yanına Bengi ve PoohManDu‘yu yardımcı olarak getirdi. Şimdi ise kadrosunu tamamlayan ekip, gelecek mevsim üst koridorda Thal, ormanda ise Blossom ile oynayacak. Thal geçtiğimiz yılı Red Bulls’ta geçirirken, Blossom son olarak Team Seoul’de forma giydi. Oyuncuların ortaya koyacakları performans şüphesiz SKT’nin ligdeki durumunu direkt olarak etkileyecek.

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir