5mid.com Yılın Enleri Yarışması En İyi Espor Takımları Final Zamanı mix

5mid.com Yılın Enleri Yarışması En İyi Espor Takımları Final Zamanı

5mid.com Yılın Enleri yarışmasında “Yılın En İyi Espor Takımını” hep birlikte seçtiğimiz anketimizde final zamanı geldi çattı. 16 aday takım ile başlayan yolun sonuna 4 takım kaldı. Bu akşam 20.00’de Fire Flux Esports, FUT Esports, BBL Esports ve Eternal Fire büyük anketimizde en iyi olmak için yarışacak.

5mid.com ekibi olarak geçtiğimiz hafta 2022’nin en iyisi olabilmeye aday 16 oyuncu ve takımı 4 farklı gruplarda sıraladık. 27 Aralık gecesi oylamaya sunduğumuz 4 gruptaki takımlar, sizlerin oyları ile mücadeleye başladı.

Yılın Espor Takımı Adayları

FUT Esports – Digital Athletics – Regnum Carya Esports – Fire Flux Esports – BBL Esports – Fenerbahçe Espor – Eternal Fire – Sangal

İstanbul Wildcats – Dark Passage – Galatasaray Espor – Galakticos – Papara SuperMassive – IF Parla Espor – Beşiktaş Espor – Nasr Esports

A grubunda başarıları ve TCL'e attığı adım ile son günlerde yakından takip gören FUT Esports ve pek çok farklı oyunda kazandığı başarılar ile listemize giren Fire Flux Esports üst tura yükselen takımlar oldu.
A grubunda başarıları ve TCL’e attığı adım ile son günlerde yakından takip gören FUT Esports ve pek çok farklı oyunda kazandığı başarılar ile listemize giren Fire Flux Esports üst tura yükselen takımlar oldu.
En fazla oyun kullanıldığı B grubunda Türk espor ekosisteminin 2 büyük takımı arasında büyük çekişme yaşandı. BBL Esports ve Eternal Fire çok büyük oy farklarıyla son 8'e yükseldi.
En fazla oyun kullanıldığı B grubunda Türk espor ekosisteminin 2 büyük takımı arasında büyük çekişme yaşandı. BBL Esports ve Eternal Fire çok büyük oy farklarıyla son 8’e yükseldi.
2 senedir TCL'e kurduğu dominasyonla adından söz ettiren İstanbul Wildcats, anketimizden lider olarak son 8'e yükselirken ikincilik mücadelesinde çekişme büyüktü. Burun farkıyla Dark Passage'i geride bırakan Galatasaray Espor %23,2 oyla grubu ikinci bitirerek son 8'e yükseldi.
2 senedir TCL’e kurduğu dominasyonla adından söz ettiren İstanbul Wildcats, anketimizden lider olarak son 8’e yükselirken ikincilik mücadelesinde çekişme büyüktü. Burun farkıyla Dark Passage’i geride bırakan Galatasaray Espor %23,2 oyla grubu ikinci bitirerek son 8’e yükseldi.
D grubunda Papara SuperMassive ve IF Parla Esports rakiplerine büyük fark atarak son 8'e kalan son takımlar oldu.
D grubunda Papara SuperMassive ve IF Parla Esports rakiplerine büyük fark atarak son 8’e kalan son takımlar oldu.
5mid.com Yılın Enleri Yarışması Yılın Espor Takımı'nda son 8 bu şekilde belirlendi.
5mid.com Yılın Enleri Yarışması Yılın Espor Takımı’nda son 8 bu şekilde belirlendi.

Yarı final A grubunda, ilk turda da takipçilerinin büyük desteğini alan VRL Birlik İkinciliği ve PUBGM Avrupa Şampiyonluğu’nun sahibi olan Fire Flux Esports %48,4 oy ile finale yükselen ilk takım oldu. Hemen arkasında Türkiye VRL Birlik Ligi şampiyonu FUT Esports finalin diğer bir adayı oldu.

Yarı Finalin B Grubunda 1800 geçik oy kullanıldı. BBL Esports ve Eternal Fire büyük çekişmesini kazanan taraf %50.1 oyla BBL olurken, EF ikinci sırada finale yükselen son takım oldu.

Final bu akşam 20.00’de Twitter hesabımızda.

5mid.com Yılın Enleri Yarışması En İyi Esporcu: XANTARES

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir