Clash Royale mix

Clash Royale Güncel En İyi Desteler

Mobil oyun kategorisinde 100 milyon indirmeyi geçmiş nadir oyunlardan biri olan Clash Royale bu haberimizin ana konusu olacak. 1 Mart 2016 tarihinde kullanıcılarla buluşan ve 7 yıldır kendi kategorisine liderlik yapan Clash Royale sürekli değişen metasıyla kendini yenilemeye devam ediyor. Oyunun hile koruma sisteminin güzel işlemesi ve her oyuncunun her oyuncuyu yenebiliyor olması oyunu hala daha ayakta tutan temel sebeplerden ikisi olarak göze çarpıyor. Oyunun en önemli kriteri ise deste seçimi. Bu haberimizde ise size oyunlarda avantaj sağlayacak ve çoğu maçı kazandırabilecek desteleri inceleyeceğiz.

Düşük İksirli Hızlı Desteler 

Deste 1 : Bu deste çok eski bir deste olmasına rağmen hâla daha geçerliliğini korumaktadır. Domuz Binici ve Mezar Taşı’nın ana kahraman olduğu bu destede Tomruk, Yıldırım, Mega Minyon, Kasırga, Buz Büyücüsü ve Buz Golemi ana kahramanlara destek olan yardımcı kartlar olarak yer alıyor. Destenin bir diğer önemli özelliği ise düşük iksir kullanan kartlardan oluşması. Oynarken zevk alacağınız bu deste sizi kupa olarak üst sıralara taşıyabilir.

Clash Royale Deste 1 Kopyalama Linki

Deste 2 : Rakibi tilt edecek muazzam bir deste. Domuz Binici ile saldıracağınız Cehennem Kulesi ile kendinizi savunabileceğiniz bu deste doğru kompozisyonlar yapılırsa size galibiyeti vaat ediyor. Eğer ki efsanevi kart olan Tomruğu çıkaramadıysanız yerine Çarpma Büyüsünü koyabilirsiniz.

Clash Royale Deste 2 Kopyalama Linki

Deste 3 : Özellikle 3000 kupada kullanılabilecek bu deste saldırı tarafında çok güçlü. Destenin önemli özelliklerinden birisi ise efsanevi kart içermemesi. Elinizde Buz Büyücüsü veya Elektro Büyücü var ise Valkür yerine de tercih edebilirsiniz. Rakibiniz Domuz Binicisini durdurmak için iksirlerini harcarken siz Koçbaşı ile diğer kuleye hücum yapabilirsiniz. Elinizdeki Alev Topunu ve Çarpma Büyüsünü ise rakibiniz sizi bunalttığında kullanabilir ve avantajı elinize alabilirsiniz.

Clash Royale Deste 3 Kopyalama Linki 

Bol İksirli Desteler 

Deste 1 : Efsanevi kart gerektiren bu deste oyunun en güçlü destelerinden birisi. İksirinizi dengeli kullanıp etkili ataklar yapabilirseniz 3 yıldız almanız kaçınılmaz hale gelir. Özellikle oyunun son 1 dakikasında 2 kat iksir alıyor olmanız sizi daha avantajlı kılacaktır. Oyunun başlarında iksirinizi dengeli kullanın ve oyun sonlarına doğru Mega Şövalye – Mezarlık kombosuyla rakibinizi yenin. Mega Şövalyesi olmayan oyuncular Golem veya Lav Tazısı da kullanabilirler.

Clash Royale Deste 1 Kopyalama Linki 

Deste 2 : Size kazanma garantisi sunan bir diğer deste de bu deste. Yine bir Mega Şövalye kartı bulunan bu deste çok yüksek seviyede iksir içermiyor ve her kartın kombosu olmasıyla öne çıkıyor. Mega Şövalye – Goblin Fıçısı kombosu biraz eski olsa da hâla daha oyunun en güçlü kombolarından birisi. Sizde bu kartlardan faydalanabilir ve rakibinizi çaresiz bırakabilirsiniz.

Clash Royale Deste 3
Clash Royale Deste 3

Deste 2 Kopyalama Linki 

Strateji Oyunları: Geçmişin Savaşlarından Geleceğin Yönetimine

FUT Esports VCT : EMEA’da Durdurulamıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir