Fire Flux Esports ve Impunity Esports Arasında İş Birliği! mix

Fire Flux Esports ve Impunity Esports Arasında İş Birliği!

Türk espor ekosisteminin büyük organizasyonların Fire Flux Esports, Singapur’un başarılı kulüplerinden Team Impunity ile stratejik partnerliğini duyurdu.

Geçtiğimiz haftalar IF Parla Esports ile dev bir birleşmeye giden Fire Flux şimdi de gözünü yurt dışına çevirdi. Ekip yaptığı açıklama ile Team Impunity ile yeni stratejik partnerliğini takipçileriyle paylaştı. Açıklamanın tamamında;

Yakın zamanda size yeni bir devrin, yeni kupaların sözünü vermiştik. Bu sözümüzün ilk adımı olarak bugün Singapur’un önemli takımlarından Impunity Esports ile stratejik ortaklığımızı açıklamaktan onur duyuyoruz. Impunity Esports ile yaptığımız bu stratejik ortaklığımızı açıklamaktan onur duyuyoruz!

Impunity Esports ile yaptığımız bu stratejik ortaklığın ilk adımı olarak, 8 Nisan’da başlayacak olan Mobile Legends: Bang Bang MTC 2023 Ligi’nde Fire Flux Impunity adıyla mücadele edeceğiz.

Güneydoğu Asya Bölgesi’nin önemli takımlarından Impunity Esports ile yaptığımız bu iş birliği, sadece Mobile Legends: Bang Bang ile sınırlı kalmayacak ve gelecekteki farklı mobil branşlarda genişlemeye devam edecek.

Fire Flux’un İş Birlikleri

Ünlü yayıncı Cantuğ unlost Özsoy‘un takımı Fire Flux ile son dönemlerin güçlü ekiplerinden Parla Esports güçlerini birleştirdi. VCT: Birlik Ligi 2. Split için güçlerini birleştiren iki ekip mücadele edecek kadroyu duyurdu. Yeni kurulan kadroda Fire Flux’un ekibinin eski oyuncuları Hakan Destructive Lekesizer ve Metin WerlasS Ünal yer almıyor. Parla Esports takımında Toprak lauress Kaynak aktif kadroda yer almıyor.

Fire Flux’un Parla Esports ile Birleşmesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir