mix

Fnatic, PCSpecialist ile partnerlik anlaşması imzaladı

Avrupa’nın en büyük organizasyonlarından Fnatic, bilgisayar üreticisi PCSpecialist ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Anlaşmaya göre; Avrupalı PC üreticisi, Fnatic’in bilgisayarlarını üretecek. Bu bilgisayarlar, hem oyuncuların antrenmanlarında hem de yeni oyuncuların eğitimlerinde kullanılacak. CS:GO, League of Legends, Fortnite ve Dota 2 gibi daha bir çok oyunda aktif olarak yarışmakta. Her oyundan oyunculara anlaşma kapsamında yeni üretilmiş bilgisayarlardan temin ettirilecek. Bunun dışında Fnatic ve PCSpecialist birlikte takım için özel içerik üretecekler.

Fnatic Baş Oyun Sorumlusu Patrik Sättermon sponsorluk için şunları söyledi: “Mükemmel bir donanım ortağına sahibiz. Ekip, oyuncularımızın ekipmandan neye ihtiyacı olduğunu anlıyor. Oyuncularımıza beklentilerini aşan olanaklar sunarak oyuncularımıza en üst düzeyde performans gösterebilecek araçlar sunuyor. Ayrıca Avrupa’daki oyun klasmanını bir üst seviyeye çıkarmada yardımcı olacağına eminiz.

PCSpecialist Müdürü John Medley ise “Oyun her zaman PCSpecialist DNA’sının büyük bir parçası oldu. Ortak olarak dünyanın önde gelen espor organizasyonlarından birine sahip olmak son derece heyecan ve gurur verici. Fnatic’in yeni donanımı, profesyonel oyuncularının 2020’ de hedeflerine ulaşmasına yardım edecektir.” dedi.

Yeni üretilecek bilgisayarın özellikleri paylaşıldı. Bilgisayar hayranların isteklerine ve arzularına özel tasarlanabileceği gibi, içindeki donanımlar eklenip çıkarılabilecek. Bilgisayar PCSpecialist’in internet sitesinden satın alınabileceği gibi, Currys PC World mağazasından da alınabilecek.

Fnatic Antrenman Bilgisayarı’nın  Özellikleri

  • AMD Ryzen™ 7 3700X Processor
  • AMD Radeon™ RX 5700 XT Graphics
  • 16GB Corsair VENGEANCE RGB Pro 3200MHz RAM
  • 500GB Samsung 970 EVO PLUS M.2 NVMe SSD
  • ROG Strix B450-F Gaming motherboard
  • 2TB Seagate Barracuda HDD
  • Windows 10 Home

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir