mix

G2 Esports, Nicecactus ile olan sponsorluğunu genişletti

Dünya’nın en ileride gelen espor kuruluşlarından olan G2 Esports, takım yönetim platformu olan Nicecactus ile devam eden ortaklık anlaşmasının kapsamını genişletti.

Nicecactus’in amacı, oyun potansiyellerini ortaya çıkarmak ve oyunlarında ustalaşmak isteyen hevesli espor oyuncularını ortaya çıkarmaktır. Nicecactus, onlara profesyonel bir eğitim yöntemi ve şampiyon olma hayallerini gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları tüm araçları sağlar. Dünyanın her yerinden oyuncular, sürekli bir eğitim programı, istatistik izleme sistemi ile destekleniyor. Tutkularından zorlu ve eğlenceli bir şekilde para kazanma fırsatı ile kendilerinden en iyisini vermeleri için teşvik ediliyor.

G2 Esports ile anlaşması 2020’nin sonuna kadar devam edecek olan Nicecactus, bu yıl içerisinde kendi platformunda mevsimlik düzenleyeceği turnuvalarla çevrimiçi aktivasyonlarını test etme imkanı bulacak. G2 Esports oyuncuları ise Nicecactus’in düzenlediği yeni aktivasyonlara katılacak. Sonrasında eğitim rutinleri ve oyuna özel eğitim modülleri hakkında geri bildirim ve rehberlik sağlayacaklar.

Nicecactus kurucu ortağı ve CEO’su Mike Hessabi, ortaklığın genişletilmesi konusunda şunları söyledi: “G2 Esports gibi seçkin bir organizasyonla ortaklığımızı sürdürmekten heyecan duyuyoruz. G2 Esports’un bize olan güveni, Nicecactus’in çözümlerinin espor ekosistemi ne kadar paha biçilmez yöntem olduğunu daha da gösteriyor. Birlikte, hevesli espor oyuncularının şampiyon olmak için ihtiyaç duydukları donanımı ve bilgiyi onlara sağlayacağız. Bu ortaklığın güçlendirilmesi, büyüme ivmemizle mükemmel bir uyum içindedir.”

G2 Esports CEO’su Carlos “ocelote” Rodriguez şunları ekledi: “Nicecactus, kadro yapımının başarılı iki mevsimi boyunca değerli bir ortak oldu. Geçtiğimiz sene aldığımız verim çok üst seviyedeydi.  Nicecactus’in vizyonu ve misyonu da G2’nun hayalleri ve istekleri ile son derece uyumlu. Bu yüzden bu sene de birlikte yeni bir şampiyonluğa daha imza atacağımıza hiç şüphe yok.”

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir