mix

Golden ve flusha, Fnatic’e geri döndü

Son olarak Cloud9 forması giyen Golden ve flusha, eski takımları Fnatic ile yeniden anlaştı.

Bir zamanların en güçlü organizasyonlarından olan Fnatic, JW, flusha ve olofmeister gibi oyuncuları bünyesinde barındırıyordu. Takım son yıllarda birçok farklı oyuncuyu denedi. Astralis’in CS:GO sahnesini domine ettiği bu dönemde başarıdan uzak kalan FNC yeni transferlerini açıklayarak geri dönüş sinyalleri verdi. Son olarak Cloud9 forması giyen Golden ve flusha, Fnatic ile yeniden anlaştı.

flusha uzun yıllardır CS:GO sahnesinde yer alıyor. Tecrübeli oyuncu 2012 yılında başladığı kariyerinde birçok farklı takımın formasını giydi. Oyuncunun en başarılı olduğu organizasyon şüphesiz Fnatic oldu. Fnatic’in güç kaybetmesinin ardından takımdan ayrılan isim Kuzey Amerika temsilcisi Cloud9 formasını giydi.

flusha’nın C9 serüveni çok uzun sürmedi. Takımda sadece 6 ay kalan oyuncu geçtiğimiz aylarda annesinin vefatı üzerinde profesyonel oyunculuğa ara verdiğini duyurmuştu. Efsane oyuncu efsane olduğu takıma dönerek CS:GO sahnesine de yeniden giriş yapmış oldu.

Golden ise Fnatic’in altın döneminden sonra kadroya dahil olan oyuncular arasında yer aldı. İsveçli oyuncu akademi takımından as takıma yükseldi ve JW, Krimz ve flusha gibi isimlerle aynı takımda yer aldı. Cloud9 formasıyla inaktif konumda yer alan oyuncunun takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyordu.

Yapılan anlaşmalara göre Golden kiralık olarak transfer oldu. Sene sonuna kadar sürecek sözleşme taraflar tarafından uzatılabilir. flusha’nın kontrat süresi net değil ancak kiralık olmadığını söyleyebiliriz. Bakalım Fnatic eski şanlı günlerine dönebilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir