mix

Ninja, Adidas ile tasarladıkları yeni ayakkabıyı duyurdu

Geçtiğimiz aylarda Mixer üzerinden yayın yapmaya başlayan ünlü yayıncı Ninja, 31 Aralık’ta satışa çıkacak ayakkabıyı duyurdu.

Adidas, ünlü Fornite yayıncısı ile çalışmaya geçtiğimiz Ağustos ayında başlamıştı. Ninja dün yaptığı yayında kutu açılımı ile birlikte ayakkabıları duyurdu. Ayrıca Adidas işbirliği ile ortaya çıkan ayakkabılarla ilgili bir de tweet yayımladı.

Ayakkabı Ninja’yı da anımsatan lacivert, sarı ve gri tonlarından oluşuyor. Bir iç yüzeyinde “TIME IN” bir iç yüzeyinde “NINJA” yazan ayakkabının dış yüzeylerinde ise klasikleşmiş Adidas çizgileri bulunuyor.

Ayakkabının arka yüzeyinde “20K” simgesi bulunuyor. Bu simge Ninja’nın o kadar da ünlü olmadan önce yaptığı 20,000 saatlik yayın süresini temsil ediyor. Ayakkabının taban bölgesinde de Ninja’nın kendi logosu bulunuyor.

31 Aralık’ta satışa çıkacak ayakkabıların kesin bir satış fiyatı henüz yok. Fakat benzer türdeki ürünler $130 etiket ile satışa sunuluyor. Bu ürünler ülkemizde 600 ila 1100 Türk Lirası arasında oluyorlar. Ninja yayınında ayakkabıların satış fiyatından haberi olmadığını fakat muhtemelen normal bir ayakkabıdan pahalı olmayacağını belirtmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir