PUBG Invitational Vikendi Tamamlandı! mix PUBG

PUBG Invitational Vikendi Tamamlandı!

16 davetli takımın 50.000 TL ödül havuzu için yılın son özel etkinliği olan VIKENDI REBORN kapışması tamamlandı. PUBG Battlegrounds Türkiye tarafından Vikendi haritasına özel olarak düzenlenen tek günlük özel etkinliğin kazananı FUT Espor oldu. Özel etkinliğin skor tablosuna buradan ulaşabilirsiniz.

PUBG Yeni Takımları ve Yeni Kadroları

PUBG Battlegrounds Türkiye bu yıl birbirinden farklı ve yeni organizasyona imza attı. Yılın son özel etkinliği olan Vikendi Reborn’ da bu etkinliklerden birisi olarak kayda geçti. Yılın son etkinliğinde yeni takımları ve takımların yeni kadrolarını ilk kez izleme fırsatı bulduk.

  • Denizbank Istanbul Wildcats yakın zamanda duyurduğu yeni kadrosuyla ilk defa bir etkinlikte yer aldı.
  • Sarvem Esports’un yeni ismi CCINEXT yeni takımıyla ilk etkinliğinde göz doldurdu.
  • Digital Athletics ’in antrenman maçlarında denediği İROH, Digital Athletics ile bu özel etkinlikte bir arada oynadı.
  • İROH’un boşluğunda FUT Espor kadrosunda MEMO’ya yer verdi.
  • HOWL ekibi SCOFIEL’ın askerlik görevini icra etmesi dolayısıyla bu etkinliğe özel kadrosunda CORPSEBAG ismiyle beraber oynadı.
  • Denizbank Istanbul Wildcats ile yollarını ayıran KHASOO, DIPSY, CAITY ve TOUCHSOFGOD dörtlüsü PINK VENOM adlı yeni bir oluşumla etkinlikte yer aldı.

XLYRON’un Etkili Oyunu

FUT Espor’un başarılı oyuncusu XLYRON, 5 maçta 26 öldürme skoru alarak göz doldurdu. Son zamanlarda görmediğimiz bir performansa imza atarak lobiyi domine eden XLYRON, bu istatistiği ile lobideki 13 takımdan tek başına daha fazla öldürme skoru alarak uzun zaman unutulmayacak bir istatistiğe imza attı.P

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir