PUBG Mobile National Championship Türkiye İlk Gün Maçları Tamamlandı! mix PUBG PUBG Mobile

PUBG Mobile National Championship Türkiye İlk Gün Maçları Tamamlandı!

PUBG Mobile National Championship Türkiye Aşaması final maçlarının ilk günü tamamlandı. Başakşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünde düzenlenen PMNC finalleri bugün oynanan 6 maç ile başladı. 16 takım, 8 slotluk PUBG Mobile Pro League bileti ve 500.000 TL’lik ödül havuzundan pay alabilmek için PMNC’de mücadele ediyor. Haberimizden günün özetine ve öne çıkan anlarına ulaşabilirsiniz.

24 Ocak tarihinde başlaması planlanan PMNC ilk gün maçlarının teknik aksaklık sebebi ile 25 Ocak tarihinde başlayacağı açıklanmıştı. PUBG Mobile Türkiye tarafından yapılan açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz

PUBG Mobile National Championship Türkiye İlk Gün Maçları Tamamlandı!
PUBG Mobile National Championship Türkiye İlk Gün Maçları Tamamlandı!

PUBG Mobile National Championship Türkiye 1. Gün Özeti

1. MAÇ = ERANGEL

Günün ilk karşılaşması ERANGEL haritasında oynandı. İlk haritayı aldığı 13 öldürme puanı ile Galakticos kazanırken, Fenerbahçe Espor ikinci, Kaos Espor ise üçüncü sırada tamamladı. İlk maç sonucu oluşan puan durumu sizlerle…

2. MAÇ = SANHOK

SANHOK haritasında oynanan ikinci maçı Bad Boys Reborn 9 öldürme skoru ile kazandı. Bad Boys Reborn’u topladığı puanlarla Getso Esports ve Galakticos ekibi takip etti. İkinci maç sonu oluşan genel puan durumu ektedir.

3. MAÇ = ERANGEL

Günün üçüncü karşılaşması Erangel haritasında oynandı. AWA Esports 8 öldürme skoru ile haritayı kazanan takım olurken, topladığı puanlarla Getso Esports ve Lucky7 Esports zirveye yaklaşan ekipler oldu.

4. MAÇ = MIMAMAR

PMNC’nin dördüncü maçı MIRAMAR haritasında oynandı. Digital Athletics 8 öldürme skoru ile haritayı kazanan takım oldu. Digital Athletics’i, 17’şer puanla Kaos Espor, NWA Esports ve Melise Esports takip etti.

5. MAÇ = ERANGEL

ERANGEL haritasında oynanan beşinci maçta galibiyeti alan takım 10 öldürme skoru ile Getso Esports oldu. Gün boyu etkili performans sergileyerek zirveye oturan Getso’yu bu maçta Galakticos ve MaviDance Esports takip etti.

6. MAÇ = MIRAMAR

Günün son maçında Getso Esports 10 öldürme skoru ile galibiyeti alan taraf oldu. Üst üste ikinci galibiyetini alan Getso zirvedeki yerini iyice sağlamlaştırdı. Getso’yu bu maçta aldıkları puan ile Galakticos ve MaviDance Esports takip etti.

1. gün sonu puan durumu
1. gün sonu puan durumu
1. gün sonu puan durumu
1. gün sonu puan durumu

S2G’nin Dünya Şampiyonluğu hikayesini anlattığımız haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir