mix PUBG PUBG Haberleri

PUBG PEC Spring’de Finallerin İkinci Günü Tamamlandı

100.000 dolar ödül havuzu bulunan ve bu yılki PGC Puanı toplanabilen ilk turnuva olan PUBG PEC Spring’de ikinci gün maçları tamamlandı. İlk iki sıraya giren takımların PUBG Global Series 1 turnuvasına katılım hakkı elde edeceği turnuvanın son günü 26 Mart tarihinde saat 20.00’da oynanacak. Maçları buradan takip edebilirsiniz.

İkinci Gün Sonunda Oluşan Puan Durumu  

PUBG PEC Spring Ne Önem Taşıyor ?

PUBG EMEA Championship : Spring bu yıl PGC’ye katılım için puan veren ilk turnuva olarak göze çarpıyor. Turnuva sonunda ilk 2 sırada yer alan takımlar PUBG Global Series 1’e katılım hakkı elde ediyor. Faze Clan, NAVI ve Twisted Minds ekiplerinden bir veya birkaç tanesi turnuva sonunda ilk iki sıraya yerleşir ise katılım hakkı 3. ve 4. takıma geçiyor. Sebebi ise NAVI, Faze Clan ve Twisted Minds ekiplerinin global partner olup PGS 1’e davetli olmaları. Global partnerliği bulunan ve PGS 1’e davetli olan takımların tam listesi ise şu şekilde ;

  • NAVI
  • Faze Clan
  • Twisted Minds
  • GENG
  • 4AM
  • Soniqs
  • 17 Gaming
  • PERO

PUBG PEC Spring İkinci Gün Özeti 

1. MAÇ

ERANGEL haritasında oynanan günün ilk maçında NAVI ekibi 13 öldürme skoru ile galibiyete uzandı. Temsilcilerimizden BBL haritaya 8 öldürme skoru ile 4. sırada veda etti ve bu maçtan toplamda 12 puan ile ayrıldı. Bir diğer temsilcimiz HOWL ise son alanda NAVI ekibi ile savaştı. NAVI, Ubah’ın etkili vuruşları ile savaşı kazanan taraf oldu. HOWL, 9 öldürme skoru ile haritayı 2. sırada tamamladı ve toplamda 15 puan ile bu maçtan ayrıldı.

2. MAÇ

Günün ikinci maçı ERANGEL haritasında oynandı. Bu maçtan galip ayrılan takım 14 öldürme skoru ile EXALT oldu. Temsilcilerimizden Digital Athletics haritayı 4 skor ile 4. sırada tamamladı ve 8 puanı cebine koydu.

3. MAÇ 

MIRAMAR haritasında oynanan üçüncü maçta Faze Clan haritayı 9 öldürme skoru ile kazandı ve üst sıralarla olan puan farkını iyice azalttı. Temsilcilerimiz bu maçta ilk 4’e kalmayı başaramadı.

4. MAÇ

Günün dördüncü maçı MIRAMAR haritasında oynandı. Temsilcimiz FUT Esports, 13 öldürme skoru ile galibiyete imza attı. FUT bu galibiyet ile kendini üst sıralara atmayı başarırken ilk 2 umutlarını tekrardan tazeledi.

5. MAÇ

Günün son maçı MIRAMAR haritasında Polish Power’ın 16 skorluk galibiyeti ile tamamlandı. Temsilcilerimiz bu maçta ilk 4’e girmeyi başaramadı.

PMPL Türkiye Bahar Sezonu Başlıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir