5mid Bülten mix

Resident Evil 20 Aralık’ta Yeni Iphone Modellerine ve M1 Çip ve Üst Modeller İçin Yeniden Piyasaya Sürülüyor.

CAPCOM bugün , Resident Evil 4 oyununun yeniden yapımının Mac, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max ve M1 çipli veya sonraki sürümlere sahip tüm iPad’lerde 20 Aralık’ta yayınlanacağını duyurdu. Lansman sırasında bir demo da mevcut olacak.

Şirket ilk olarak Eylül ayında Tokyo Game Show’da oyunun yanı sıra bu platformlar için “The Mercenaries” güncellemesi ve “Separate Ways” DLC’sinin yayınlanacağını duyurdu .

Resident Evil 4’ün yeniden yapımı 24 Mart’ta. PlayStation 5, Xbox SeriesX|S ve PC’de piyasaya sürüldü ve dünya çapında 5milyondan fazla kopya sattı. Oyunun “yeniden tasarlanmış bir hikayesi” ve şirketin tescilli RE motorunu temel alan yeni bir grafik sanatı stili var. Ücretsiz bir “VR (sanal gerçeklik) Modu” VR modu, PlayStation 5 için PlayStation VR2 cihazıyla uyumlu olacak ve bu kış piyasaya sürülecek.

CAPCOM, orijinal Resident Evil 4 oyununu GameCube için ve daha sonra PlayStation 2 için 2005 yılında piyasaya sürdü. Şirket o tarihten bu yana oyunu PlayStation 4, PlayStation 3, Wii, Wii U, Xbox 360, Xbox One, iOS ve Android cihazlar ile PC’ye taşıdı. . Oyun, Mayıs 2019’da Switch’te piyasaya sürüldü. Oyun, Ekim 2021’de Oculus Quest 2 kulaklık sistemi için yeni bir sanal gerçeklik sürümü aldı . Oyunun hikayesi, ABD başkanının kızını kurtarmaya çalışan Leon S. Kennedy’yi konu alıyor.

Haber kaynağına gitmek için tıklayınız.

Resident Evil hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için 5mid’i ziyaret edebilirsiniz.

Administrator
Yenilikçi fikirlerle sektördeki standartları yükseltmeyi amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir