mix PUBG PUBG Haberleri

Sarvem Esports Yeni PUBG Oyuncusunu Duyurdu!

Sarvem Esports Yeni PUBG Oyuncusunu Duyurdu!

Sarvem Yazılım Şirketi’nin kurucularından ayrıca Twitch yayıncısı olan  M. Emrah “Uhemar” Arvasi‘nin kuruculuğunu yaptığı Sarvem Esports, yeni PUBG transferini duyurdu.

Şimdilik sadece PUBG sahnesinde bulunan ve buradaki çalışmaları ile bilinen Sarvem Esports, yeni oyuncularını sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşım ile duyurdu.

Sarvem Esports; İstanbul Wildcats, 212 Espor, Orgless4  ekiplerinde yer almış ayrıca Twitch yayınları ile PUBG Partneri olmaya hak kazanmış olan Tolga “CCINEXT” Eroğlu‘nu transfer ettiğini duyurdu. Twitch kanalı için buraya tıklayabilirsiniz.

Tolga “CCINEXT” Eroğlu Kimdir?

Yaklaşık üç yıldır PUBG sahnesinde bulunan CCINEXT 19 yaşında. Profesyonel kariyerine başladığı kulüp olan İstanbul Wildcats ile Protality sezon 2 ve Sezon 3‘ü oynadı. PCS 5 MEA’da yani Avrupa’nın ön elemesinde İstanbul Wildcats ile 5. oldu. İncehesap turnuvasında 3. oldu. Ardından İstanbul Wildcats‘den ayrılarak 212 Espor ile Protality Sezon 5 ve G-Loot Monthly Showdown April‘de yer aldı.


212‘den ayrıldıktan sonra PUBG Türkiye’nin bilinen mix takımlarından Orgless4‘a katıldı. ORG4 ile KFC Gaming x Algida PUBG Turnuvası’nda Şampiyonluk GLOOT Monthly Showdown’da 9.,  Academys Elite 1’de 3.olmayı başardı.

Transferden hemen önce kulübünün sahibi olan Uhemar‘ın düzenlediği Uhemar Cup turnuvalarının ikisinde YATAK isimli mixi ile şampiyon oldu.

 

Kulüp, PCS 7 EU yolculuğu ve Türk PUBG turnuvalarındaki başarıları ile biliniyor.

Sarvem Exports’un oynadığı son turnuvadaki sonuçları.

 

PCS 7 EU yolculuklarının önemli bir kısmı.

 

Elimizdeki bilgilere göre Sarvem Esports‘un aktif PUBG kadrosu:

Beğeneceğinizi düşündüğümüz bir başka PUBG Haberimiz için: PUBG Invitational Vikendi Tamamlandı!

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir