League of Legends Haberleri mix

Halpern, Papara SuperMassive Danışman Koçu Oldu!

Tecrübeli isim Halpern Papara SuperMassive danışman koçu oldu

Şampiyonluk ligi takımlarından Papara SuperMassive  daha önce League of Legends rekabetçi sahnesinde oyuncu, koç, yorumcu olarak yer almış Aral “Halpern” Norman‘ı kadrosuna danışman koç olarak kattığını duyurdu. En son 2017’de Team AURORA’da koçluk görevi yapan tecrübeli isim yaklaşık 6 yıldır sahnelerden uzaktı.

Papara SuperMassive Ne Durumda?

Türkiye’nin köklü Espor organizasyonlarından biri olan SuperMassive için 2023 yılına güzel başladı. Sonrasında çalkantılı bir sürece giren ekip ligde 6 galibiyet ve 5 mağlubiyetle 3.lük konumunda. Yakın zamanda koç ekibinde değişikliklerde bulunan SUP ekibi aynı zamanda takımlarında Nişancı rolünde bulunan Anıl “HolyPhoenix” Işık’ı  takımın yanı sıra koç ekibinde de görev yapacağını duyurdu. Bu kararın ardındansa Aral  “Halpern”  Norman’ı   asistan koç olarak kadrosuna katan Papara SuperMassive ekibinin yaptığı değişiklikler ardından sonraki maçlardaki performansı ise merak konusu.

Aral “Halpern” Norman kimdir?

Ülkemizde League of Legends esporun’un en eski isimlerinden biri olan Halpern, oyunculuk kariyerine 2012 yılında Team Turquality ekibinde başlamıştı 2012-2015 Yılları arasında profesyonel  oyunculuk yapan Halpern ormancı rolünde oynuyordu. 2016 Yılında Dark Passage ile ilk koçluk deneyimini yaşayan Halpern 2017 yılında Riot Games Türkiye’ye yorumcu olarak katıldı. 2022 Yılında KCL  Kore ligi ekiplerinden GEN‘ e ortak yayıncı olarak katıldı. LCK maçlarını Twitch üzerinden izleyerek yorumlayan Halpern bu sezon boyunca SUP ekibinin Danışman koçu olacak.

Papara SuperMassive’de Değişim Rüzgarları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir