Galatasaray Espor VALORANT oyuncusu CombatRy, espor kariyerini noktaladı. VALORANT

Galatasaray Espor VALORANT oyuncusu CombatRy, espor kariyerini noktaladı.

Galatasaray Espor VALORANT takımında forma giyen Cenk “CombatRy” Erşahin, yaptığı açıklama ile aktif espor kariyerini sonlandırdığını açıkladı.

Daha önce Wolfteam oyunuyla da birçok takımda forma giyinmiş oyuncu Fenerbahçe Espor’un (o dönem adıyla 1907 Fenerbahçe Espor) tarihindeki ilk şampiyonluğunu da kazandığı takımda yer almıştı.
VALORANT hayatına İstanbul Wildcats’de başlayan oyuncu sonrasında Team Wal, Team EDS, Beşiktaş Esports ve Regnum Carya Esports formaları giydi. Haziran 2022’de Galatasaray Espor’a transfer olan oyuncu son olarak G-Loot VALORANT Clash’de, Giants Gaming’e 2-0 kaybedilen karşılaşmada forma giydi.

CombatRy yaptığı açıklamada;

Uzun bir süredir kendime vakit ayıramayacak düzeydeydim ve bu durum başta mentalimi ve hayatımdaki insanlarla olan ilişkilerimi etkilemeye başlamıştı çünkü gerçekten hiç bir şeye ve hiç kimseye vakit ayıramıyordum, her ne kadar yaptığım şeyden keyif alıyor olsam ve kafamı sürekli meşgul etmeye çalışma isteğim bitmese bile bir yerden sonra bu durum yoğunluktan ötürü çok etkileniyor.

Günlük olarak rutinim sabahları 3/4 saat civarında canlı yayınlar, peşinden ortalama 7 saat süren takım antrenmanlarımız ve akşam saatlerinde youtube ile diğer sosyal medya taraflarına içerik üretimi video çekimi, belli başlı iş birliklerindeki projelerin yönetimi şeklinde geçiyordu abartısız olarak günde minimum rutin 13-14 saat harcıyordum.

Aktif olarak devam eden turnuvalar tamamlandıktan sonra Galatasaray yönetimine bütün sebepleriyle devam edemeyeceğimi, bırakmak istediğimi ilettim ve kendileri de anlayışlı bir şekilde karşıladılar, bu zamana kadar destekleyen tüm taraftarlara teşekkür etmek istiyorum ve şundan şüpheniz olmasın Timur abinin önderliğinde olduğu sürece Galatasaray Valorant tarafında çok daha iyi yerlere gelecek benim kendisine olan güvenim bu konuda tam, hepsine başarılar dilerim. Bir gün belki arenada tekrardan görüşürüz.

Bu saatten sonra hem içerik üreticisi hem de esporcu olarak ilerlediğim yolda sadece içerik üreticisi olarak devam edeceğim.

Açıklamanın tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

5mid ekibi olarak CombatRy’e bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir