Counter-Strike: Global Offensive

Space Soldiers, CPH Games yarı finalinde elendi

CS:GO sahnesindeki hızlı yükselişi süren temsilcimiz Space Soldiers, bugün sona eren Copenhagen Games’in yarı finalinde turnuvaya veda etti. Turnuva süresince sadece tek bir maç veren ve şampiyonluğa uzanan Slovakya takımı HellRaisers ile aynı grupta yer alan temsilcimiz, grup aşamasından bu yana oynadığı üst düzey oyunla dikkatleri üzerine çekti. Özellikle Can “XANTARES” Dörtkardeş’in turnuva boyunda gösterdiği performans, seyirci ve yorumcular tarafından büyük beğeni topladı.

Gruptaki diğer mücadelelerde RCTIC ve Iwku takımlarını mağlup etmesinin ardından grubunu ikinci bitirmeyi başaran Space Soldiers, çeyrek finalde Danimarkalı SK ekibi ile eşleşti. Üçüncü maça uzayan seriden galibiyetle ayrılmayı bilen temsilcimizin yarı finaldeki rakibi ise, çeyrek finalde yine bir Danimarkalı takımı mağlup ederek dikkatleri üzerine toplayan Bulgar takım E-frag.net oldu. Balkan derbisi olarak adlandırılan yarı final mücadelesinde XANTARES’in çabalarına karşın takımımız Cache ve Train haritalarında oynanan maçları kaybederek turnuvaya veda etti.

Copenhagen Games finalinde ise Slovakya temsilcisi HellRaisers, E-frag.net’e şans tanımayarak başından beri domine ettiği turnuvanın şampiyonu oldu.

 

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir