League of Legends

Beşiktaş.OyunHizmetleri ormancı rolüne Tracer’ı getirdi

Geride bıraktığımız haftalar itibariyle bekleneni veremeyen Beşiktaş.OyunHizmetleri ormancı rolüne yeni bir transfer yaptı.

Yaz Mevsimi’nde kötü bir başlangıç yapan Beşiktaş ekibi kadrosunda önemli değişiklikler yapmaya devam ediyor. Takım geçtiğimiz günlerde üst koridor için EUW sunucusunda Challanger oyuncusu olan Scarface’i kadrosuna katmıştı. Kadrodaki değişiklikler bununla sınırlı kalmadı ve son olarak ormancı rolü için de girişimlerde bulunan BJK yine EUW sunucusu oyuncularından İsveçli ormancı Tracer ile anlaştı.

Xyraz ve Rawbin ikilisi ile yollarını ayırmayan Beşiktaş.OyunHizmetleri, bu noktada çok yönlü bir transfer hamlesi yapmaya hazırlanıyor. Ligde 3. hafta Beşiktaş ile maça çıkacak olan yeni ormancı Tracer’ın performansına göre takım bir karara varacak. Oyuncu iyi bir görünüm çizerse takımda tutulacak ve Rawbin satılacak. Yeni ormancı Tracer’ın olası bir kötü performansının ardından Rawbin takas için kullanılacak ve yeni bir ormancı ile anlaşılacak. Bu nedenle Tracer’ın ortaya koyacağı performans takımın kadrosunun şekillenmesinde önemli bir rol oynayacak.

Geçtiğimiz mevsim KMF’de final oynama başarısı gösteren Beşiktaş, 2016 Yaz Mevsimi’ne beklentilerin çok altında başlangıç yaparak hayal kırıklığı yarattı. Ligin ilk haftasında 1 galibiyet 1 beraberlik alan takım, ikinci hafta ise kötü bir oyun sergilemiş ve hem HWA’ya hem Dark Passage’a 2-0 yenilmişti. Takımdaki oyuncular bir sezondur bir arada oynasa da Beşiktaş.OHM adına değişiklik vaktinin geldiği görülüyordu. Zira nişancı Ruvelius, ask.fm üzerinden sorulan bir soruda yabancı oyuncuların problemin temeli olduğunu belirmişti. Bu sebeple kadroda değişiklikler kaçınılmaz oldu ve Xyraz-Rawbin ikilisinin yerine yeni oyuncular transfer edildi.

Beşiktaş.OyunHizmetleri’nin bu yeni transferlerinin ardından ligde nasıl bir performans ortaya koyacağı büyük bir merak konusu olmaya başladı. Yeni transferler Scarface ve Tracer’ın bireysel performansı takımın gelecek planları için belirleyici rol oynayacak.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir