League of Legends

CoCo, Chaser ve Pure, Incredible Miracle takımına transfer oldu

Kore takımlarından Incredible Miracle, CoCo ve Chaser’ı kadrosuna kattı.

2015 sezonu kendisi için iyi geçmeyen Incredible Miracle, kadrosunu önemli oyuncular ile güçlendiriyor. Kore’de yıl boyunca alt sıralarda bulunan ekip, Bahar Mevsimini 7. sırada tamamlamıştı. Yaz Mevsimi’ne geldiğimizde ise değişen pek fazla şey olmadı. Takım sayısının 10’a çıkarıldığı yaz mevsimini de 9. olarak bitirdien IM, ligden düşmekten son anda kurtuldu.

Koreli ekibin kadrosuna ilk kattığı isim CoCo oldu. CJ Entus’un orta koridor oyuncusu CoCo, Yaz Mevsimi’nde dördüncü olmalarının arından takımdan ayrılmıştı. 2016 sezonuna az bir zaman kala oyuncunun yeni takımı Incredible Miracle oldu. Özellikle sosyal medyada çok sevilen oyuncu, Yaz Mevsimi’nde çokça Azir oynamasına rağmen toplamda 16 farklı şampiyon ile oynadı. Incredible Miracle’da ormancı rolüne ise Jin Air Green Wings takımından Chaser getirildi. ReignOver’n ayrılmasının ardından adı bir ara Fnatic ile de anılan oyuncunun yeni takımı böylece belli olmuş oldu. Chaser ayrıca birçok kişi tarafından Kore’nin en iyi ormancılarından biri olarak gösteriliyor. Bu iki önemli transferin takıma nasıl katkı sağlayacağı büyük bir merak konusu.

Incredible Miracle’a katılan son isim de Najin e-mFire’dan destek oyuncusu Pure oldu. Thresh, Alistar ve Janna gibi şampiyonlara hakim olan oyuncu ligin istikrarlı destek oyuncuları arasında. Transfer hamleleri bu şekilde olan Incredible Miracle’ın gelecek vaadeden bir kadro oluşturduğunu söylemek mümkün. Yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Takımların en güncel kadroları, tüm transfer haberleri için Dev League of Legends 2015 Transfer Dosyası

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir