League of Legends

HWA’nın 2016 kadrosu belli oldu

Geçtiğimiz sezonun sona ermesiyle birlikte kadrosunu dağıtan HWA, 2016 kadrosunu tamamladı. Daha önce Marshall ve Trixucator’ı takıma katan HWA Gaming, nişancı pozisyonuna ise Team Turquality takımından da tanıdığımız Revanche’ı transfer etmişti. Boşta olan orta koridor ve destek rolüne takım, yabancı oyuncuları transfer etmeyi tercih etti.

HWA’nın orta koridor oyuncusu, takıma yakın kaynaklardan gelen bilgiye göre Norveçli Hatrixx olacak. Tanınmış bir Challenger oyuncusu olan Hatrixx, sezon 4 ve sezon 5’i Master seviyesinde tamamladı. Oyuncunun favori şampiyonları ise Riven ve Ahri. Öte yandan takımın destek oyuncusu ise Danimarkalı Visdom olacak. Tıpkı Hatrixx gibi Visdom da Challenger seviyesinde bir oyuncu. İki oyuncu da daha önce Challenger takımlarında mücadele etse de kayda değer bir başarıları bulunmuyor. Bu iki oyuncunun Revanche ve diğer oyuncuları Twitter üzerinden takip etmesi de transferin gerçekleşme ihtimalini arttırıyor.

HWA’nın 2016 yılındaki kadrosunun önceki kadrosundan daha zayıf olduğunu söyleyebiliriz. Yetenekli oyuncularını bir bir kaybeden takım, bu sezon alışılmışın dışında performans gösterebilir. Türkiye’nin en köklü League of Legends takımlarından olan HWA’nın her sezonu üst sıralarda bitirme geleneğinin devam edip etmeyeceği büyük bir soru.

Takımın en büyük problemi şu an için ietişim olarak gözüküyor. Hatrixx ve Visdom’ın yabancı olması, takım içi iletişimin İngilizce gerçekleşeceğini kesinleştirirken, takımın performansı hakkında sağlam bir tahmin yapamayışımızın nedeni bu oyuncular hakkında pek bir bilgi olmaması.

Takımın kadrosu şu şekilde:

  • Üst koridor: Marshall
  • Ormancı: Trixucator
  • Orta Koridor: Hatrixx
  • Nişancı: Revanche
  • Destek: Visdom

Türkiye Şampiyonluk Ligi iki haftadan kısa bir süre içerisinde başlıyor. HWA’nın nasıl bir performans göstereceğini hep beraber izleyip göreceğiz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir