League of Legends

Rogue Warriors, Cuzz ile ilgileniyor

ASUS ROG’un yeni LPL takımı Rogue Warriors, geçen mevsim Longzhu Gaming’de forma giyen Moon “Cuzz” Woo-chan’ı kadrosuna katmak istiyor.

ASUS’un bu sezon Çin League of Legends profesyonel ligi LPL’de boy gösterecek takımı Rogue Warriors, kadrosunu şekillendirmeye devam ediyor. Geçen yıl Khan ile birlikte Longzhu Gaming’e transfer olan ve performansıyla herkesin dikkatini çeken ormancı Cuzz’un takım yöneticilerinin beğenisini kazandığı konuşuluyor. Oyuncuya ve takımı Longzhu’ta teklif götüren Rogue Warriors’ın taraflarla anlaşmaya oldukça yakın olduğu ve ufak pürüzlerinin giderilmesi sonrası Cuzz’a sözleşme imzalatılacağı dile getiriliyor.

Geçtiğimiz sezon Longzhu Gaming’e transfer olan Cuzz, daha önce kimsenin adını bilmediği çaylak bir oyuncuydu. Ancak Khan ile birlikte LCK normal sezon ve playoff’larda harika bir performans ortaya koyması genç ormancıyı bir anda en popüler oyunculardan biri haline getirdi. Kore’de şampiyon olan ve SKT hükümdarlığına son veren Longzhu’nun bu başarısında büyük pay sahibi olan Cuzz, takımın geçtiğimiz haftalarda SK Telecom T1’dan Peanut’ı transfer etmesi sonrası yedek pozisyona düşmüştü.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir