League of Legends

Vahşi Batılı kostümleri yolda

Riot Games

Riot Games, alışık olduğumuzun aksine ilginç bir yöntemle Vahşi Batılı serisinin en yeni kostümlerini tanıttı.

Şirket seçtiği bazı kullanıcılara e-posta yoluyla ulaşarak yeni kostümlerin görüntülerini paylaştı. E-postaları gören kullanıcılar ise soluğu Reddit’te aldı. Paylaşılan görüntülerin altlarına özlü söz diye tabir edebileceğimiz yazılar yazan Riot, normalde yaptığından farklı bir tanıtıma imza atmış oldu.  Söz konusu şampiyonlar ise Lucian, Thresh ve Urgot.

Riot Games’in neden böyle bir yol izlediği ve bundan sonra tanıtımların nasıl yapılacağı hakkında bir bilgi henüz yok. Şirket yaptığı bu yenilikle kullanıcıları bir hayli şaşırtmış olması lazım ki Reddit’te yüzlerce cevap yazılmış durumda.

Bugün ise kostüm fragmanını yayınlayan Riot, kullanıcıları bir kez daha heyecanlandırmayı başardı. Başarılı tanıtım ve fragmanlarıyla bilinen şirket, yayınladığı fragmanla beğeni topladı. Kostümlerin Vahşi Batılı Lucian, Vahşi Batılı Thresh ve Vahşi Batılı Urgot isimleriyle 31 Ağustos günü mağazaya geleceği de açıklandı. Yayınlanan videoda Vahşi Batılı Lucian’ı görüyoruz. Gerek gönderilen e-postalar, gerekse yayınlanan videodan bizleri nasıl kostümlerin beklediğini az çok tahmin edebiliyoruz.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Brand

    16 Ağustos 2018 at 15:52

    EN EFSO Thresh olmuş

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir