Overwatch

ENCE eSports, Overwatch kadrosunu duyurdu

ENCE eSports, Overwatch sahnesine tamamı Finlandiyalı çaylak oyunculardan oluşan kadrosuyla giriş yapmaya hazırlanıyor.

Twitter üzerinden bir açıklamayla kadrosunda yer alacak oyuncuları duyuran ENCE eSports, 3-5 Şubat tarihleri arasında Helsinki’de gerçekleştirilecek şampiyonayla Overwatch arenasında ilk kez sahne alacak.

Takımın resmi internet sitesinde yer alan kadro duyurusu yazısında görüşlerine yer verilen takım koçu Samuli “Elfi” Sihvonen, “Genç yeteneklere büyük bir güven duyuyorum ve takımı bu görüşüm doğrultusunda kurdum.” sözleri ile çaylak oyuncularına bir nevi özgüven aşıladı. İlk hedeflerinin ASSEMBLY’de iyi bir performans ortaya koymak olduğunu söyleyen Elfi, taraftarlarının desteğiyle çok iyi yerlere geleceklerini sözlerine ekledi.

Takımda yer alan oyunculardan hiçbiri henüz ismini duyurabilmiş değil. Yalnızca daha önce DPS’de forma giymiş ve ESL Birleşik Krallık turnuvasında takımıyla 5. sırada yer alabilmiş Mikael “SKYTRiXSHA” Silvennoinen ile mYinsanity’nin Overwatch takımında kısa süreliğine şans bulabilmiş destek oyuncusu Ville “Trickwide” Saastamoinen’in profesyonel arenada tecrübesi bulunuyor. Açıklamada düşüncelerine yer verilen Trickwide da takımın genç oyunculardan oluşmasının bir avantaj olduğunu, hızla büyüyen Finlandiya esporuyla birlikte ENCE OW takımını ileride çok iyi yerlere getireceklerine inandığını söyledi.

Buna göre ENCE eSports’un Overwatch kadrosu şu şekilde:

  • Mikael “SKYTRiXSHA” Silvennoinen
  • Samuli “BAITO” Karppinen
  • Ville “Trickwide” Saastamoinen
  • Riku “Ripa” Toivanen
  • Ville “Desperado” Palmu
  • Roni “lhcloudy” Tiihonen
  • Koç: Samuli “Elfi” Sihvonen
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir