Anime - Manga

One Piece Üçüncü Hafta Üst Üste Netflix Top 10’da

One Piece, canlı aksiyon dizisi dünya çapında prömiyerini yaptığından beri Netflix için büyük bir başarı oldu ve şimdi üçüncü haftasında da Netflix’te izlenen En İyi 10 TV Dizisi arasında en üst sırada yer almayı başardı! Eiichiro Oda’nın orijinal One Piece mangasının canlı aksiyon uyarlaması, hayranların One Piece’in zaten son derece popüler olduğu göz önüne alındığında nasıl sonuçlanacağını merak etmeleri nedeniyle yılın en çok beklenen yeni yayınlarından biri oldu. Yayınlandığı günden bu yana her hafta yayın listelerinin zirvesinde yer aldı ve bu durum üçüncü haftasında da devam ediyor.

Netflix, 11-17 Eylül haftası için En İyi 10 TV Şovu için yayın sayılarını açıkladı ve One Piece’in bu hafta on milyon görüntülemede 75.500.000 milyon saatten fazla izlenerek bir kez daha en iyi şov olduğu açıklandı. İlk prömiyerinden bu yana üç hafta geçtiği göz önüne alındığında, One Piece canlı aksiyon şovu başarılı olmaya devam ediyor gibi görünüyor. Netflix’in One Piece 2. Sezon çalışmalarının başladığını duyurmasına şaşmamalı.

(Photo: Netflix)

One Piece Nasıl İzlenir

Netflix, One Piece’in 2. Sezonunun hazırlandığını duyurdu, ancak devam eden yazar ve oyuncu grevleri nedeniyle yapımının biraz zaman alacağını da açıkladı. İkinci sezon duyurusunun bir parçası olarak, One Piece serisinin yaratıcısı Eiichiro Oda da Tony Tony Chopper’ın yeni bölümler yayınlandığında canlı aksiyona geçiş yapacağını doğruladı. Şu anda Netflix’te yayınlanmakta olan sekiz bölümlük ilk sezonda olan her şeyi yakalayabilirsiniz. Monkey D. Luffy rolünde Iñaki Godoy, Roronoa Zoro rolünde Mackenyu, Usopp rolünde Jacob Romero Gibson ve Sanji rolünde Taz Skylar’ın yer aldığı Netflix One Piece’i şöyle tanıtıyor.

“Eiichiro Oda’nın Japonya tarihinin en çok satan manga serisinden uyarlanan ONE PIECE, başka hiçbir şeye benzemeyen efsanevi bir açık deniz macerası. Monkey D. Luffy, kendini bildi bileli özgür bir hayatın özlemini çeken genç bir maceracıdır. Luffy, efsanevi hazine TEK PARÇA’yı bulmak ve Korsanlar Kralı olmak için küçük köyünden tehlikeli bir yolculuğa çıkar! Ancak nihai ödülü bulmak için Luffy’nin yelken açacak bir gemi bulmadan önce her zaman istediği mürettebatı bir araya getirmesi, uçsuz bucaksız mavi denizlerin her santimini araması, denizcileri geride bırakması ve her fırsatta tehlikeli rakiplerini alt etmesi gerekecek.”

One Piece’in live-action dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir