Anime - Manga

Tüm Zamanların En İyi Anime Dövüşleri Anketle Belirlendi

Anime dünyasında, hayranlarının takip edemeyecekleri kadar çok sayıda dövüş sahnesi var. Yıllar boyunca, anime sektörü dövüş koreografileri konusunda sınırları zorladı ve shonen serileri, üst düzey animasyoncuları sayesinde savaşta neredeyse her şeyi yapabiliyorlar. Demon Slayer‘dan Hajime no Ippo‘ya kadar, doğru yapılmış sayısız dövüş var ve şimdi bir Twitter başlığı, hayranların favorilerini açığa çıkarıyor.

Aşağıda görebileceğiniz gibi, bu ay içinde bir Twitter başlığı patladı ve hayranlar üst düzey animasyonlu dövüşlerini paylaşmaları için çağrıldılar. Naruto‘dan Mob Psycho 100’e kadar birçok en iyi seçenek slaytlarda listeleniyor. Battle Angel Alita ve Yu Yu Hakusho gibi eski seriler de gerçekten alaka çekici olanlar arasında yer alıyor.

Yakın tarihli bir şey olan Demon Slayer, Ufotable ekibinin Eğlence Bölgesi bölümünde her kuruşu yuttuğu için takıntılı hale geldik. Tengen vs Gyutaro, hemen hemen hiç kimsenin inkar edemeyeceği bir sanat eseri olarak karşımıza çıktı. Klasikler için, Dragon Ball‘ın Saiyan bölümünde Goku vs Vegeta zamanın testini geçti ve aynısı Kill la Kill‘deki Ryuko vs Satsuki için de geçerli. Ancak kişisel olarak, All Might‘ın Kamino Ward‘da All For One‘ı alt etmesine izin verdiğinde zirveye çıktı.

Bleach Never Rests

Saber, Go Off

Dimple Doesn’t Miss

An Underrated Gem

A Fight in Infamy

When Gintama Gets Real

Demon Slayer Slays the Day

An Oldie But Goodie

Magical Girls, Rise Up

Tried and True

Anime Nedir?

Anime, Japonya kaynaklı animasyonları ifade eden bir terimdir. Kelimenin kökeni, “animasyon” kelimesinin kısaltılmış halidir ve dünya çapında hayran kitlesi olan bir popüler kültür fenomenidir. Karakterlerin özellikle büyük gözleri, renkli saçları ve giysileri ile tanınır. Bu animasyonlar, genellikle fantastik veya bilimkurgu türleri içerir, ancak diğer türler de kabul edilebilir.

Anime, genellikle televizyon programları, filmler, video oyunları ve çizgi romanlar olarak yayınlanır. Genellikle gençler ve genç yetişkinler arasında çok popülerdir, ancak her yaş grubundan izleyiciye hitap edebilir.

Japonya’nın kültürel ve tarihi mirası, büyük ölçüde yansımaktadır. Bu nedenle, sadece bir eğlence formu değil, aynı zamanda Japon kültürünün ve yaşam tarzının bir yansımasıdır.

İlgili:

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir