Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Adı TSM ile anılan ScreaM’in de içinde bulunduğu takım GamerLegion ile anlaştı.

Bir süredir Uruguay adı altında toplanan içinde ScreaM ve Ex6TenZ’in de bulunduğu takım, Alman organizasyon GamerLegion ile anlaştı.

Daha önce adı Amerikalı organizasyon Team SoloMid ile anılan takım, Alman organizasyon GamerLegion ile anlaştı. Takım kaptanı Kévin “Ex6TenZ” Droolans’ın açıklamasında “GamerLegion organizasyonu altında yeni bir maceraya başlamaktan çok mutluyum. Bu takım benim ilk uluslararası ekibim ve sıfırdan başladığımız için önümüzde çok çalışmamız gereken bir yol var. Oyun içinde takımıma ilk defa İngilizce komutlar vereceğim için zorlanabilirim. Bu zorluklara hazırım ve takımla yüksek seviyelere çıkmak için sabırsızlanıyorum.” dedi.

Daha önce Draken’in twitterda paylaştığı postta Scream, Ex6TenZ, HS ve hampus ile beraber kurduğu takıma organizasyon aradığını duyurmuştu. Fakat Draken’in, dennis’in yerine geçici oyuncu olarak NiP’ye transfer olmasından dolayı takım dört oyuncu kalmıştı. Takım beşinci oyuncu olarak daha önce x6tence Galaxy’de oynamış olan İsveçli AWP oyuncusu Tim “nawwk” Jonasson ile anlaşmıştı.

Takım GamerLegion adı altına ilk maçını United Masters League turnuvasında Valiance karşısında oynadı fakat Valiance takımına 2-0 yenildi. Takım yarın Sprout karşısında üçüncülük maçına çıkacak ve kazanırsa 15,000 dolar ödül elde edecek. Ayrıca GamerLegion Belçika’da düzenlenecek Charleroi Esports turnuvasına direk davet aldı. 12 Nisan’da başlayacak olan Charleroi Esports turnuvasının 100,000 avro ödül havuzu bulunuyor.

GamerLegion tam kadrosu ise şu şekilde;

  • Adil “ScreaM” Benrlitom
  • Kévin “Ex6TenZ” Droolans
  • Kevin “HS” Tarn
  • Hampus “hampus” Poser
  • Tim “nawwk” Jonasson
  • Christian “chrille” Lindberg (Koç)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir