Alman organizasyon Sprout, snatchie ile anlaştı Counter-Strike: Global Offensive

Alman organizasyon Sprout, snatchie ile anlaştı

Sprout, Polonyalı AWP’er snatchie ile anlaştığını duyurdu.

22 yaşında AWP oyuncusu, iki taraf arasında anlaşmanın sağlanmasının ardından takıma katıldı. Geçtiğimiz Çarşamba günü Çek AWP oyuncusu Tomáš “oskar” Šťastný’nin takımdan ayrılmasının ardından doğan boşluğu doldurmak adına takıma dahil oldu. Böylece Sprout, tamamen Alman ve Polonyalılardan oluşan bir kadroya kavuştu.

2017-2019 yıllları arasında AGO ve Virtus.Pro ile geçirdiği performanslarla aklımızda olan snatchie kariyerinde yeni bir sayfa açıyor. Sprout’un uluslararası kadrosuna imzalamadan önce kısa bir dönem Demolition Crew dönemi yaşayan snatchie, bu takım için resmi bir maça çıkmadı. Sprout ekibi de 2020’nin büyük kısmında istikrarsız bir görünüm sergiledi.

Böylece HLTV.org ile yapılan bir ropörtajda Polonya’nın en yetenekli genç oyuncularından biri olarak gösterilen Paweł “dycha” Dycha, çoğunluğu Alman olan Sprout takımında birlikte oynayacağı bir vatandaşına kavuşmuş oldu.

Snatchie LOOT.BET Season 6 playoffları başlamadan kısa bir süre önce Alman organizasyonuna katılmış oldu. Ekip geçtiğimiz aşamayı hiç mağlubiyet almadan tamamlamıştı. Aynı zamanda ESEA MDL Season 34 için de ekiple yarışacak.

Şu anki Sprout beşlisi ise şu şekilde görünüyor:

  • Denis “denis” Howell
  • Timo “Spiidi” Richter
  • Josef “faveN” Baumann
  • Paweł “dycha” Dycha
  • Michał “snatchie” Rudzki
  • Niclas “enkay J” Krumhorn (coach)

Oskar takımdan neden ayrılmıştı bir de ona bakalım. Ekip tarafından yapılan açıklamada, oskar ve Sprout arasında aşılamaz farklılıklar olduğundan bahsedilmişti.  Oyuncunun kendisi ise bu konuda yaptığı açıklamada, oyun konusunda ekiple farklı görüşleri olduğunu söylemişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir