Eternal Fire Kazanmaya Devam Ediyor! Counter-Strike: Global Offensive

Eternal Fire, Gamers8 Şansını Kaybetti!

Counter Strike: Global Offensive rekabetçi arenasındaki temsilcimiz Eternal Fire, Gamers8 elemeleri 4. maçında NiP’e mağlup olarak turnuvaya katılım şansını kaybetti.

Yenilenen kadrosuyla ilk sınavlarını başarıyla geçen Eternal Fire, Riyad’da düzenlenecek Gamers8 elemelerine de iyi başladı. Katuna ve NHR karşısında rahat bir oyun ortaya koyan EF son 32 maçına SINNERS karşısında çıktı. Bo1 formatında oynanan mücadele Vertigo haritasında gerçekleşti.

Eternal Fire – SINNERS

  • XANTARES • Calyx • MAJ3R • Wicadia • Woxic

Klasik EF vs SINNERS mücadelesi olarak karşılaşma büyük bir rekabete sahne oldu. Haritaya iyi başlayan taraf temsilcimiz Eternal Fire oldu. 7-3 öne geçen EF’i, SINNERS yakaladı ve ilk yarı 8-7 EF üstünlüğü ile geçildi. İkinci yarıda da büyük çekişme devam ederken fark yaratan faktör EF’in yıldızı XANTARES oldu. Haritanın sonunu iyi oynayan EF 16-14 ile NiP’in rakibi oldu.

Eternal Fire – NiP

Nuke’de gerçekleşen mücadelede NiP dominasyonu yaşandı. Oyunun her alanında temsilcimize büyük üstünlük kuran İsveç temsilcisi ilk yarıyı 11-4 önde tamamladı. İkinci yarıda da kendi oyununu haritaya yansıtamayan EF karşılaşmadan 16-5 mağlubiyetle ayrıldı ve turnuvaya katılım hakkını kaybetti.

Xbox Game Pass, Strateji ve Macera Oyunları Techtonica ve The Cave’i Kütüphanesine Ekliyor

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir