Flashpoint ikinci aşama grupları belli oldu Counter-Strike: Global Offensive

Flashpoint ikinci aşama grupları belli oldu

Flashpoint liginde ikinci aşama grupları ve açılış maçları belli oldu. Birinci turda en yüksek puanı alan MIBR, Cloud9 ve MAD Lions seri başı olarak seçim yaptı.

Birinci aşamadan farklı olarak grup seçimleri bu kez çevrimdışı şekilde yapıldı ve yayınlanmadı. Koronavirüs salgını nedeniyle böyle bir önlem alındığı belirtildi. Gruplarını lider olarak tamamlayan Cloud9, MAD Lions ve MIBR üç gruba ayrılarak rakiplerini seçtiler. Seçim süreci tüm takımlar tamamlanana kadar takım kaptanlarının rakiplerini belirlemesiyle devam etti.

Gruplara son seçilen takımlar, iki grup arasında takım takas etme, takım vetosu ve gruplardaki iki takımın pozisyonlarını değiştirme gibi seçimlere sahip olduğu için ilk turda yapılan eşleşmelerde değişmeler yaşandı.

Eşleşmeler sonrasında tüm gözler, sıralamada en üst sırada yer alan Gen.G, MIBR ve Dignitas’ın yer aldığı C grubunda olacak gibi gözüküyor. Diğer gruplarda da ENVY vs Cloud9 ve yenilenen kadrosuyla FunPlus Phoenix vs c0ntact karşılaşmaları dikkat çekici gözüküyor.

Grup eşleşmeleri şu şekilde oldu:

A Grubu: Cloud9 / ENVY / Copenhagen Flames / HAVU

B Grubu: MAD Lions / Chaos / FunPlus Phoenix / c0ntact

C Grubu: MIBR / Orgless / Dignitas / Gen.G

Gruplardaki açılış karşılaşmaları ise şöyle olacak:

Grup A: Cloud9 vs Envy // Copenhagen Flames vs HAVU

Grup B: MAD Lions vs Chaos // FunPlus Phoenix vs c0ncact

Grup C: MIBR vs Orgless // Dignitas vs Gen.G

Flashpoint liginin ikinci aşaması, 27 Mart’ta başlayarak 6 Nisan’da sona erecek. Bu aşama sonunda toplanan puanlar, ilk aşamada toplanan puanlara eklenecek ve en yüksek puanlı 8 takım play off turuna geçecek.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir