Counter-Strike: Global Offensive

Flashpoint Stage 1 güncellenen maç takvimi açıklandı

Flashpoint organizasyonu güncellenen takvimi açıkladı. Maçlar 20 Mart’ta devam edecek. Organizasyon pazartesi günü maçların çevrimiçi devam edeceğini ilan etmişti. Şimdi de Stage 1 için kalan maçların takvimi açıklandı. Bu takvimde yapılan değişiklikte, oyuncuların sağlık durumlarında herhangi bir bozulma olmaması amaçlanıyor.

Los Angeles merkezli lig, koronavirüs salgını sonrası ESL’in maçları online olarak devam ettirme kararının ardından pazartesi günü itibariyle Flashpoint Stage 1 maçlarının da online olarak süreceğini ilan etmişti. Pazartesi gününden sonraki maçlar askıya alınarak, yeniden bir takvim oluşturulması beklenmeye başlandı. Bu güncelleme öncesinde tüm gruplarda ilk maçlar tamamlanmıştı. 500.000 dolarlık ödülden pay almak isteyen takımların mücadele ettiği ligde, yenilenen takvim sonrasında takımlar tüm gücüyle oynamaya devam edecek.

Stage 1 için gözden geçirilen yenilenmiş program bazı değişiklikler içeriyor. Buna göre maçlar artık online olarak evlerden veya organizasyon tarafından sağlanacak dairelerden oynanacak. Aynı grup maçları artık aynı gün oynanmayacak. Ayrıca Stage 2 için verilen takvimler de bu değişiklik sonrasında değişiklik gösterecek. Ancak program henüz tamamlanmadığı için Stage 2 takvimi henüz belli değil.

Yenilenen takvim ise şu şekilde oldu:

  • 20 Mart Cuma

20:00 Envy vs.  MIBR

23:00 Dignitas vs. Cloud9

  • 21 Mart Cumartesi

20:00 MAD Lions vs. Copenhagen Flames

23:00  Gen.G vs. Chaos

  • 22 Mart Pazar

20:00 Orgless vs. FunPlus Phoenix

23:00 HAVU vs  c0ntact

  • 23 Mart Pazartesi

19:00  A Brubu Consolidation final

22:00  B Grubu Consolidation final

01:00  C Grubu Consolidation final

  • 24 Mart Salı

19:00  Grup A finali

22:00  Grup B finali

01:00  Grup C finali

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir