Counter-Strike: Global Offensive

Koç Johnta öncülüğündeki yeni CR4ZY kadrosu duyuruldu

CR4ZY, deneyimli koç Ivan “Johnta” Shevtsov önderliğinde kurulan yeni Ukrayna-Belarus karması takımını açıkladı.

CR4ZY takımı, oyuncuları Amerikan organizasyonu c0ntact Gaming’e satıldığından beri aktif bir kadroya sahip değildi. Bu satışın öncesinde CR4ZY, HLTV listesinde 20. Sıraya kadar yükselmişti. O zamandan beri sürdürülen yeni takım çalışmaları sonuçlandı. Eskiden HellRaisers ve TYLOO koçluğunu yapmış Johnta öncülüğünde, Project X adı altında yarışan Ukraynalı ve Belaruslu oyuncularla yeni bir kadro kuruldu.

Takımdaki Belaruslular, daha öncesinde 97club, Nemiga ve Se7en için oynamış olan Igor “dERZKIY” Radosavlevich ve GoodJob ve Monolith için oynamış olan Roma “dOBRIY” Rusak oldu. Ukraynalılar ise eski Windigo Academy oyuncuları Sergey “Sergiz” Atamanchuk, Alexandr “Psycho” Zlobin ve Dmitry “SENSEi” Shvorak olarak sıralandı.

Project X takımı, DreamHack Open Anaheim Europe Open Qualifier sonucunda 9-16 aralığında yer aldı. CIS Minor Open Qualifier’da ise 5-8 aralığında bitirdi. Takımın iki turnuvada da uzatmalarda yenildiğini hatırlatmak gerek.

Takımın koçu Ivan “Johnta” Shevtsov şu şekilde bir açıklama yaptı. “CR4ZY ile bu yeni yolculuğa başlamaktan çok mutluyum! Bir CS ekibinin nasıl yönetilmesi gerektiği konusunda aynı vizyonu paylaşıyoruz ve eminim imzaladığımız oyuncularla başarılı bir ekip kuracağız. Şimdiden sıkı çalışmaya başladık ve başarılı olmayı dört gözle bekliyoruz.”

Takım sorumlusu Alen Šola ise yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi. “ İnişli çıkışlı geçen 2019 yılının ardından, deneyimli bir koç ve yetenekli bir oyuncu grubunu bir araya getirdiğimiz için çok heyecanlıyız. Olmak istediğimiz yere ulaşmak için daha epey süremiz var ancak bunu başarabilecek bir ekibe sahibiz.”

Ekibin yeni kadrosu ise şu şekilde oldu:

  • Igor “dERZKIY” Radosavlevich
  • Roma “dOBRIY” Rusak
  • Sergey “Sergiz” Atamanchuk
  • Alexandr “Psycho” Zlobin
  • Dmitry “SENSEi” Shvorak
  • Ivan “Johnta” Shevtsov (koç)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir