Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Team Envy, FugLy’i yedeğe çektiğini duyurdu

Temsilcimiz Calyx’in adının anıldığı Kuzey Amerika temsilcisi Team Envy, 25 yaşındaki oyuncusu Jacob “FugLy” Medina’yı yedeğe çektiğini duyurdu. Amerika Birleşik Devletli oyuncu, “sınırlı serbest oyuncu” konumunda takımda bulunacak.

Takımın resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuruda, kadro değişikliklerinin çok yakın zamanda geleceği de açıklandı. Team Envy, duyuru mesajını çok kısa bir şekilde paylaştı. FugLy ise takımının aksine, takım içinde yaşadığı zorlukları anlatan uzun bir yazıyı twitlonger üzerinden paylaştı:

“Şu an hepimizin farkında olduğu gibi, Team Envy’nin yedeğine çekildim. Bu gelişme bana sadece 1 gün önce yani 14 Ocak’ta söylendi. Bir aydır uğraştığım ve maruz kaldığım şeyleri size anlatmak istiyorum. Bu son anda alınan bir karar yada bir anda yapılan bir değişiklik değildi. Sezon arası boyunca beni adeta karanlıkta bıraktılar ve geleceğe dair hiçbir bilgi vermediler.”

“Yedeğe çekilmeyi gram umursamıyorum ama bu işin uygulanış şekli benim için önemli. Bu, birçok oyuncu için en önemli zaman diliminde yapıldı. Benim problemim bununla.” Açıklamanın tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Team Envy, eski parlak dönemlerinden çok ama çok uzakta. Böylesine köklü bir kulübün, sahneye değerli isimler kazandırmış bir organizasyonunun bu hale gelmesi, sahneyi yakından takip eden herkesi üzüyor. 2019 yılı içerisinde 2 defa ESL Pro League Amerika’ya katılan ve finallerde yer almak için mücadele eden Kuzey Amerika temsilcisi, her iki turnuvada da başarısız olmuştu.

Son katıldığı offline turnuva olan DreamHack Masters Malmö 2019’u sonuncu sırada tamamlayan Envy’nin şu anki kadrosu şöyle:

  • Noah “Nifty” Francis
  • States Ryan “ryann” Welsh
  • Bradley “ANDROID” Fodor (Yedek)
  • Jacob “FugLy” Medina (Yedek)

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir