Bir Döneme Damgasını Vuran İsimler: ScreaM

Bir döneme damgasını vuran isimleri anlattığımız serimizin üçüncü bölümünde konuğumuz, “one tap” vuruşlarıyla herkesin idolü haline gelmiş olan ScreaM oluyor.

Devamını Oku

Team Envy, FugLy’i yedeğe çektiğini duyurdu

Temsilcimiz Calyx’in adının anıldığı Kuzey Amerika temsilcisi Team Envy, 25 yaşındaki oyuncusu Jacob “FugLy” Medina’yı yedeğe çektiğini duyurdu. Amerika Birleşik.

Devamını Oku

Team Envy, Calyx ve LEGIJA’yı takımına katmayı planlıyor

Kuzey Amerikalı espor organizasyonu Team Envy, takıma yakın kaynakların söylediğine göre, kadrosunu Buğra “Calyx” Arkın ve BIG takımından tanıdığımız LEGIJA.

Devamını Oku

GameStop, OpTic Gaming’e sponsor oldu

Amerika menşeili oyun şirketi GameStop, OpTic Gaming’le sponsorluk anlaşması imzaladı.

Devamını Oku

Team Envy kadrosuna 3 yeni oyuncu ekledi

Team Envy resmi sitesindeki açıklamasında Sam “s0m” Oh, Jacob “FugLy” Medina ve Bradley “ANDROID” Fodor’u kadrosuna kattı.

Devamını Oku

Team Envy Karrigan ile devam etmek istiyor

FaZe Clan bünyesinde in-aktif olarak bulunan Karrigan, daha önce 2 ay kiralık gittiği Team Envy yolcusu olacak gibi duruyor.

Devamını Oku

Dünyaca ünlü takımlar Fortnite kadrolarını duyurdu

Mayıs ayında Epic Games’in Fortnite’a rekabetçi mod getirme planını duyurmasıyla beraber dünyaca ünlü espor kulüpleri kadrolarını hazırlamaya başladılar.

Devamını Oku

Team Envy, CS:GO kadrosuyla yollarını ayırdı

Team Envy resmi olarak tamamı Fransız oyunculardan oluşan CS:GO kadrosuyla yollarını ayırdı. 

Devamını Oku

Lira, free agent olduğunu açıkladı

Team Envy’nin Koreli yıldız ormancısı Lira, takımının NA franchising’de kendine yer bulamaması sonrası serbest kaldığını açıkladı.

Devamını Oku

OpTic Gaming’in NA LCS franchising başvurusu kabul edildi

Kuzey Amerika’nın en köklü espor organizasyonlarından birisi olan OpTic Gaming, League of Legends sahnesine adım atıyor.

Devamını Oku

Dignitas, Team Envy ve Phoenix1’ın NA LCS franchising başvuruları reddedildi

2018 yılında franchising sistemine geçecek olan NA LCS’te önümüzdeki yıl mücadele etmeyecek olan takımlar yavaş yavaş belli olmaya başlıyor.

Devamını Oku

NA LCS’te Counter Logic Gaming, Team Envy’yi geçerek adını Yarı Final’e yazdırdı

Büyük bir çekişmeye sahne olan beş maç sonunda Counter Logic Gaming, mevsim sonunda Nisqy’nin gelmesi ile çok daha etkili bir.

Devamını Oku

Team Envy 35 milyon dolar yatırım aldı

Kuzey Amerika organizasyonlarından Team Envy, ESPN’in haberine göre Hersh Family Investments’tan 35 milyon dolarlık bir yatırım aldı.

Devamını Oku

Kayn profesyonel sahnedeki ilk galibiyetini aldı

League of Legends’ın en yeni şampiyonu olan ve 7.14 yaması ile oyuna gelen Kayn, dün gece ikinci kez profesyonel sahnede seçildi.

Devamını Oku

Pirean, Phoenix1’a transfer oldu

Geçtiğimiz yıl Phoenix1’da oynayan fakat bu mevsim Team Envy forması giyen Pirean, Ryu’nun ara vermek istemesnden dolayı tekrar eski takımına.

Devamını Oku

NA LCS 2017 Yaz Mevsimi 2. Hafta 2. Gün

Sürpriz bir mevsim geçiren NA LCS’te 2017 Yaz Mevsimi 2. hafta 2. gün serileri, oynanan DIG-TSM, FOX-CLG, IMT-FLY ve NV-TL.

Devamını Oku