Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Team Envy kadrosuna 3 yeni oyuncu ekledi

Team Envy resmi sitesindeki açıklamasında Sam “s0m” Oh, Jacob “FugLy” Medina ve Bradley “ANDROID” Fodor’u kadrosuna kattı.

Kuzey Amerikalı organizasyon Team Envy, daha önce yaptığımız haberde FaZe Clan oyuncusu karrigan ile devam etmek istediğini duyurmuştu. Fakat karrigan’ın mousesports’a transfer olması nedeniyle takım kadro yenileme konusunda başka bir yol tercih etmek durumunda kaldı. Takım DreamHack Masters Dallas elemelerinde oynadığı 16 yaşındaki oyuncu s0m, NRG Esports bünyesinde in-aktif durumda bulunan FugLy ve compLexity’de bir yılı aşkın süredir in-aktif bulunan Kanadalı oyuncu ANDROID’i kadrosuna kattığını duyurdu. Takım, zaten kadroda hali hazırda yer alan Josh “JDM” Marzano ve Noah “Nifty” Francis ile devam etme kararı aldı ve kadrosunu tamamladı.

Yeni oyuncuların takıma katılışıyla, DreamHack Masters Dallas elemelerinde yer almayan Taylor “Drone” Johnson ve Stephen “reltuC” Cutler daha sonra takım kadrosundan da çıkarıldı. Team Envy resmi sitesindeki açıklamada eski oyuncularına katkıları ve ayırdıkları zaman için teşekkür etti. Takım bugün DreamHack Masters Dallas’ın Amerika elemelerinin yenilenler grubunda compLexity ile karşılaşacak ve yenilmesi halinde DreamHack Masters Dallas turnuvasına katılamayacak.

Transferlerden sonra oluşan Team Envy kadrosu ise şu şekilde;

  • Josh “jdm64” Marzano
  • Noah “Nifty” Francis
  • Jacob “FugLy” Medina
  • Bradley “ANDROID” Fodor
  • Sam “s0m” Oh
  • Zachary “Eley” Stauffer (Koç)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir