Turkey5'in yeni adresi Sangal Esports oldu Counter-Strike: Global Offensive

Turkey5’in yeni adresi Sangal Esports oldu

Uzun zamandır beklenen geri sayım nihayet sonuçlandı. Turkey5’in resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile takımın yeni adresinin Sangal Esports olduğu açıklandı.

Bir süredir Turkey5 oyuncularının ve takım koçu Hardstyle’ın profilinde bir geri sayım ve bir web sitesi yer alıyordu. Oyuncular tarafından yapılan paylaşımlar, yeni bir organizasyona geçileceğinin sinyallerini veriyordu. who5t.com’daki geri sayım nihayet son buldu ve takımın bugün itibariyle Sangal Esports adı altında yarışacağı duyuruldu. Takımdan yapılan açıklama şu şekilde:

Bildiğiniz üzere bugün itibari ile Türk Espor Organizasyonu olan Sangal Esports’a katılmış bulunmaktayız bundan sonra mücadelemize bu organizasyonun çatısı altında devam edeceğiz. Bu süreçte takımımıza desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederiz.

Organizasyon arama sürecinde kullandığımız bu hesapların adını tekrar TR CS Community yaparak CS:GO arenasındaki gelişmeleri sizlere aktarıyor olacağız.

Today, we are happy to announce that we have found our new home. We have joined the Turkey based esports organization Sangal esports. Thanks for all the support during this period.

We will continue to use this account as TR CS Community to share latest news and updates

Sangal Esports ise Twitter hesabından yaptığı açıklama ile şunları söyledi:

Sangal Esports olarak, ulusal ve uluslararası mücadele eden ve ülkemizi gururla temsil eden Turkey5 ekibiyle anlaşma sağlamış bulunmaktayız.
Renklere aldanmadan, emin adımlarla yolumuza devam edeceğiz. Türkiye’ye yeni başarılar getireceğiz. 

Ülkemizi en iyi şekilde temsil eden ekibe, yeni organizasyonları ile başarılar dileriz!

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir