woxic FPL'den ayrılmayacağını açıkladı Counter-Strike: Global Offensive

woxic FPL’den ayrılmayacağını açıkladı

Ülkemizi tüm arenalarda en iyi şekilde temsil eden başarılı oyuncu woxic, biraz önce kendi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile FPL’den ayrılmayacağını açıkladı.

“Quitting FPL” başlığıyla İngilizce olarak yayımladığı açıklamayı, henüz Türkçe’si yayımlanmadığı için kendimiz çevirerek sizlerle paylaşıyoruz.

” Hayır beyler FPL’i bırakmıyorum. Dün bazı oyuncular yüzünden hayal kırıklığına uğramış ve oyuna motive olamamıştım. Twitter’da kicklenme dalgası hakkında konuşmadım ama bazılarının kicklenmesinin gerekli olduğunu düşünüyordum. Şu anki FPL’e baktığımda bu kararın yerinde olduğunu görebiliyorum.

Aynı yoldan geçtiğim için yeterince iyi oynamasa bile kimseyi report etmedim. Bu durumları anlayışla karşılıyorum. İnsanların oyun tarzlarını düzeltmesini ve özellikle bu kick dalgasından sonra rakiplerine saygı göstermelerini bekliyordum ancak öyle olmadı. 

Eğer bu ligde oynamasaydım belki de şu anda olduğum yerde olamazdım ve siz de bunu okuyamazdınız. Bu şansı bana verdiği için FPL’e minnettarım. Bu yüzden kimseyi raporlamadım. Ancak ekiple 7-8 saat çalıştıktan sonra FPL’de gerçekten kötü oyunlar oynuyor olmak oldukça can sıkıcı. Bu durumu görmek kaçınılmaz. Herhangi bir iyileşme yok ve düşüncesizlik var. Eğer siz bunlardan biriyseniz, ne demek istediğimi anlıyorsunuzdur.

Buraya kendimizi geliştirmeye ve daha fazla oyun oynamaya geliyorsak, öğrenmeye açık olmalı ve bu şartlara minnettar olmalıyız. Bir roundda 3 kişi öldürebilirsiniz ama bu doğru oynadığınız anlamına gelmez. Bunu düşünmediğiniz için gelecekteki oyunlarınızda da aynı şekilde oynayacaksınız çünkü doğru olduğunu düşünmeye devam edeceksiniz. Bu yüzden çoğunuz resmi oyunlarda iyi oynayamıyor ve iyi bir takım bulamıyorsunuz.

Önce kendinize şunu sorun: Bir şeyler başarmak ve bir takım bulmak istiyor musunuz? Cevap evet ise, okumaya devam edin. Eğer hayır ise okumayı bırakabilirsiniz. Bu, ligde size ihtiyacımız olmadığı ve ligden çıkartıldıktan sonra da ağlamamanız anlamına geliyor.

Bu ligde kaç kişinin oynamak istediğini biliyor musunuz? Ben biliyorum çünkü onlardan biri de bendim. FPL’e davet edildiğimde çok mutlu oldum ve bunu kaybetmemek için çok uğraştım. FPL-C ve diğer liglerde benim gibi düşünen çok fazla insan var, bana inanın. Bundan sonra eğer mümkünse, ligin parçası olan tüm profesyonel oyuncuları, profesyonel olmayan oyunculara daha fazla yardım etmeye davet ediyorum. Eğer hata yapan olursa, bunu daha sağlıklı bir şekilde açıklayabiliriz.

Lütfen bunu anlamaya çalışın. Çok iyi sonuçlar vereceğini, daha iyi oynayacağınızı göreceksiniz. Size bir şey söylendiğinde, tartışmaya girmek zorunda değilsiniz. Çünkü bu ligdeki herkes kendini geliştirmeyi ve daha iyi oyunlar oynamayı istiyor.

Hepimiz insanız, bunu birlikte başarabiliriz. Ayrıca yemin ederim ki kimseyi rapor etmek istemiyorum. İnsanların gelecekte ulaşacağı kariyer üzerinde karar verici olmak istemiyorum. Ama eğer başka seçeneğim olmazsa, buna mecburum. Ben de kendimi geliştirmek ve eğlenerek oynayabileceğim oyunlar oynamak istiyorum. Hepinize iyi günler dilerim!”

Woxic’in konuyla ilgili yayımladığı metnin orjinaline ulaşmak için: Quitting FPL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir