Dota 2

Valve’den 1000 seviye üzeri Compendium sahiplerine ödül

Valve, Compendium sahiplerini heyecanlandıran yeni bir ödülün geldiğini duyurdu. Compendium gelirlerinin %25’ini The International 2015’e ayırarak turnuvanın ödül havuzunu tam 15 milyon dolara çıkarmayı başaran firma, bu gelirleri turnuvanın sonuna kadar biraz daha artırmak amacıyla “Collector’s Aegis of Champions”ı duyurdu.

The International 2015 turnuvasında birinci olan takıma verilecek “kupa”nın beşte biri  büyüklüğünde ve pirinç kaplama içerisinde olan bu minyatür kupa, 1000 seviye veya üzeri Compendium sahiplerinin ayağına kadar gelecek. Ancak Compendium seviyesi 1000’e ulaşmış oyuncuların The International 2015’den sonra bu hediyeyi almak için buraya adres bilgilerini girmesi gerekiyor. Yaklaşık 420 dolar harcayarak 1000 compendium seviyesine ulaşan  Dota 2 severler, evlerinin baş köşesini süsleyecek minyatür kupanın yanında oyun içinde yeni bir görsel efekte sahip olacaklar. Oyunda bulunan fountain’ın görüntüsünü değiştiren bu efekt, bir sonraki The International turnuvasına kadar kullanılabilecek.

Dün yapılan açıklama ile Collector’s Aegis of Champions’ı duyuran Valve, The International’ın 3. Ölümsüz Hazinesi ile ilgili de bir haber verdi. Compendium sahiplerinin uzun zamandır beklediği 3. ölümsüz hazinenin ve 50. compendium seviyesinde gelen Almond The Frondillo için yeni biçimin bu hafta sonu oyuncuların beğenisine sunulacağı duyuruldu.

Sızan görüntülerde ise yeni Ölümsüz Eşya’ların bazılarının Lion, Terrorblade ve Meepo’ya ait olduğunu görüyoruz:

Özellikle Dota 2 olmak üzere her türlü eSpor hayranı, takipçisi, çevirmen, sporsever

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir