Rekor Kıran NFT’ler:2023

Geçtiğimiz yıllarda NFT popülerleşti ve satış rekorları kırmaya başladı. Sizler için 2023 yılında en çok satılan bazı NFT parçalarını derledik..

Devamını Oku

Twitter Yeni Adıyla X, Görünüşe Göre NFT Profil Resimleri Desteğini Kaldırıyor

NFT modası hızla ölüyordu ve görünüşe göre tabuttaki bir çivi daha ortaya çıkarıldı. 2022 yılında Twitter, NFT’ler için profil desteği.

Devamını Oku

Yapay Zeka Yeni Bir Dönüm Noktası Mı?

İnternet, dünyamızı ve hayatlarımızı en çok değiştiren keşiflerden biriydi. Fakat internetin icadından yaygınlaşmasına ve günümüze kadar pek çok gelişme yaşandı..

Devamını Oku

Bitcoin Oyun Dünyasına Nasıl Avantajlar Sundu?

Bitcoin, 2008 yılında Satoshi Nakamoto tarafından geliştirilen bir dijital para birimidir. Bu para birimi, merkezi bir otorite olmadan çalışır ve.

Devamını Oku

Bitcoin’de NFT Olur Mu, Ordinals Nedir?

NFT dünyası, birkaç haftadır Bitcoin Ordinals ile çalkalanıyor. Peki Bitcoin’de NFT olur mu, olursa nasıl olur, Ordinals da neyin nesi,.

Devamını Oku

CES 2023’ün Göz Bebeği Togg

Consumer Electronics Show 2023’ün (Tüketici Elektroniği Fuarı) bu seneki göz bebeği, getirdiği inovasyon ve yenilikler ile Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu.

Devamını Oku

Move To Earn Projesi Amazy.io Nedir? (AZY – AMT)

GameFi‘ın hayatımıza girmesiyle beraber yeni projeler de ortaya çıkmaya devam ediyor. Web3 ile formda kalmanın ve karşılığında para kazanmanın bir.

Devamını Oku

Web3 Teknolojileri Geliştiren 5 Giyim Markası

Geçtiğimiz günlerde otomotiv sektöründe Web3 teknolojileri geliştiren markalardan bu yazımızda bahsetmiştik. Dünyaca ünlü moda ve giyim markaları da gelişmeye ve.

Devamını Oku

Polygon Ekosisteminin Kurumsal Firmalarla İş Birlikleri

Polygon; Internet of Ethereum Blockchains (Ethereum Blok Zincirlerinin İnterneti) olarak adlandırılan L2 yan zincirlerinden oluşan birbirine bağlı bir ekosistem kurmayı.

Devamını Oku