PMGC 2023: Birinci Gün | İstanbul’da Espor Coşkusu | CANLI

PUBG Mobile Küresel Şampiyonası (PMGC) 2023 için kapsamlı rehberimize hoş geldiniz! İstanbul Ülker Sports Arena’da düzenlenecek büyük organizasyon için heyecan artarken,.

Devamını Oku

Avrupa Şampiyonu PUBGM takımı Next Rüya Türkiye Espor Federasyonu’nu Ziyaret Etti

PUBG MOBILE Pro League (PMPL) şampiyonasında bu sene de geçtiğimiz senelerde olduğu gibi Türk takımlarının başarısı konuşuluyor. Temsilcimiz Next Rüya,.

Devamını Oku

PMGC 2022 Dünya Şampiyonu S2G Esports!

PUBG Mobile Global Championship Büyük Final tamamlandı. Temsilcimiz S2G Esports, 190 puan ile PMGC 2022 Dünya Şampiyonu olarak bizleri gururlandırdı..

Devamını Oku

PMGC 2022 Büyük Final İçin 16 Takım Hazır!

Yılın en büyük PUBG Mobile turnuvası olacak olan PMGC 2022 Büyük Final başlıyor. PMGC’de Büyük Finaller 6-7-8 Ocak tarihlerinde Endonezya’nın.

Devamını Oku

PUBG Mobile Kendi Müzik Şirketini Kurdu

Tencent Games tarafından geliştirilen ve KRAFTON tarafından yayımlanan battle-royale oyunu PUBG Mobile, kendi müzik şirketini kurdu. PUBG Mobile ve Diğer.

Devamını Oku

GEG 2022 İstanbul 2. Gün Karşılaşmaları İle Devam Etti

Global Esport Games 2022 İstanbul’da ikinci gün karşılaşmaları tamamlandı. Milli esporcularımız GEG 2022 performansı, tamamlanan turnuvalar, internet problemleri ve daha.

Devamını Oku

GEG 2022 İstanbul’da İlk Gün Geride Kaldı

GEG 2022 İstanbul’da ilk gün karşılaşmalar ve aynı zamanda GEFcon ile başladı. Global Esports Games’e paralel olarak sahnelenen GEFcon’da uzman.

Devamını Oku

PUBGM Dünya Şampiyonası grup aşamasının ilk günü geride kaldı

PMGC Grup aşaması PUBGM Espor ekosisteminin en iyilerinden oluşan 48 takımla beraber başladı. Temsilcilerimizden S2G Esports, Fire Flux Esports ve.

Devamını Oku

Red Bull M.E.O. PUBG Mobile ile geri dönüyor

Herkes oynar, biri kazanır. Red Bull M.E.O. 3. Sezonu başlıyor. 20’den fazla farklı ülkeden mobil espor tutkunları PUBG Mobile‘da kozlarını paylaşıyor..

Devamını Oku

PUBG Mobile World Championship detayları belli oldu

PUBG Mobile için 2020 sezonu hızlı başlamış olsa da format ve slot dağılımının nasıl olacağı herkesin merak ettiği bir konuydu..

Devamını Oku

PUBG MOBILE Pro League, espor takvimine dahil edildi

PUBG, yeni düzenlenen PUBG MOBILE Pro League (PMPL) adlı turnuvayı bu yılın espor takvimine dahil etti. Profesyonel oyuncular ve takımlar.

Devamını Oku

Omen Elite, PUBG Mobile 2020 kadrosunu duyurdu

Omen Elite, çekirdek kadrosunun yanına eklediği yeni yüzlerle birlikte 2020’ye hazır. Takım bu yıl küresel ölçekte başarılar elde edecek bir.

Devamını Oku