PUBG Mobile

Omen Elite, PUBG Mobile 2020 kadrosunu duyurdu

OMEN Elite

Omen Elite, çekirdek kadrosunun yanına eklediği yeni yüzlerle birlikte 2020’ye hazır. Takım bu yıl küresel ölçekte başarılar elde edecek bir kadro oluşturdu.

Kuzey Amerika mobil espor organizasyonu Omen Elite, 2020 yılında mücadele edecek PUBG Mobile kadrosunu tanıttı. Organizasyon Kevin “ZOOTAY” Huang, Karim “KARNAGE” Edward ve Dayvon “WIFI” George’u kadrosunda hala koruyor ve Nicholas “NIKO” Soldatos ve “Telli” bu ekibin yanına eklendi.

Açıklanan kadronun en heyecan verici kısmı, şüphesiz daha önce Tempo Storm’da oynayan NIKO oldu. Ekip, PUBG Mobile Club Open (PMCO) Fall Split North America Finals 2019’u 2.sırada tamamladı ve PRELIMS’i de dördüncü sırada bitirdikten sonra PMCO Global Finals 2019’da bir slotu son anda kaçırdı.

Kadronun açıklanmasından sonra NIKO, bu heyecan verici gelişmeyi kişisel Twitter hesabından paylaştı.

Profesyonel sahnede yeni bir isim olan Telli, daha önceleri Ninth Circle ekibiyle iyi bir performans ortaya koymuştu. O da Twitter hesabından yaptığı bir açıklamayla performansının yüzde yüzünü takıma aktaracağına söz verdi.  Yeni takımla bir araya gelmekten heyecan duyduğunu söyledi.

Omen Elite, 2019’da oldukça iyi bir yıl geçirmişti. Yurt içinde düzenlenen müsabakalarda güzel bir performans oraya koymuştu. Takım, PMCO Fall Split North America Finals 2019’da üçüncü, Atlanta’daki ESL Mobile Open Season 3 finallerinde ikinci oldu. Bu iki yeni yüzle, organizasyon PUBG Mobile sahnesini de küresel olarak başarılı olmak için mücadele edecek.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.