Riot Games, Siber Saldırıya Uğradığını Açıkladı!

Riot Games, League of Legends ve Teamfight Tactics kaynak kodlarının bilgisayar korsanları tarafından ele geçirildiğini açıkladı. Şirket yaptığı yazılı açıklama.

Devamını Oku

Teamfight Tactics: Galaksiler Şampiyonası duyuruldu

Riot Games, Teamfight Tactics oyun modu için düzenleyeceği yeni Galaksiler Şampiyonası etkinliğini sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: Taktik Savaşları 10.2 Yaması

Taktik Savaşları, PBE’ye gelen 10.2 yamasıyla birlikte birçok değişikliğe uğruyor. Çeşitli güçlendirmelerin göze battığı yamada, Gardiyan sınıfının aldığı buff gözlerden.

Devamını Oku

Riot Games 2020’de Taktik Savaşları planlarını duyurdu

Riot Games, TFT’nin yapımcısı Riot Dax ve oyun tasarım lideri Riot Mort’un sunduğu bir Taktik Savaşları yol haritası videosu yayımladı..

Devamını Oku

Teamfight Tactics 10.1 güncellenmesi yayımlandı!

2020 yılının ilk Teamfight Tactics güncellemesi Riot Games tarafından yayımladı. Her güncellemeden alıştığımız gibi, bu güncelleme de dengeleme ayarları bulunuyor..

Devamını Oku

Golden Guardians artık Apex, TFT ve Wow’da da yarışacak

2018 yılından beri NA LCS’te yer alan Golden Guardians takımı, Apex Legends, TFT ve Wow takımlarını duyurdu. Resmi Twitter hesabından.

Devamını Oku

Tencent, kendi Auto Chess oyunu Chess Rush’ı piyasaya sürdü.

Çıktığı günden beri oyuncular arasında popüler olan Dota 2 Auto Chess, yeni bir oyun janrasına dönüştü. Büyük şirketlerin kendi Auto.

Devamını Oku

Riot Games, ilk Taktik Savaşları turnuvasını duyurdu

Riot Games, yaptığı açıklamada ilk Taktik Savaşları turnuvasının 17-18 Temmuz tarihlerinde Twitch Rivals’da düzenleneceğini duyurdu.

Devamını Oku

Taktik Savaşları Türkiye sunucusuna geliyor

Çıktığı günden bu yana Twitch’i kasıp kavuran League of Legends‘in yeni oyun modu Taktik Savaşları, 9.13 yamasıyla PBE sunucusundan çıkıp.

Devamını Oku

Riot Games, Teamfight Tactics oyununu duyurdu

League of Legends’ın yaratıcısı Riot Games, Auto Chess’e benzeyen yeni oyunu Teamfight Tactics’in 25 Haziran günü piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Devamını Oku