VALORANT’ta yeni güncelleme – Yama Notları 6.07

Bu haber ChatGPT yardımıyla yazılmıştır.   VALORANT’ta yeni güncelleme olan Yama Notları – 6.07 geldi. Bu güncelleme ile ilgili Türkçe.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: League of Legends 10.10 Yama Notları

10.10 yamasında tatmin edici güçlendirmeler veya zayıflatmalar olmadı. Annie metaya yavaş yavaş ayak uydurmaya başlarken, Kayn’ın koltuğu sallanmaya başladı.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: League of Legends 10.9 Yama Notları

10.9 yaması ile yeni güncellenen üst koridorun kralı Wukong bir zayıflatma daha aldı. Gnar ve Cho‘Gath güçlendirildi. Kayn üst koridorda.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: League of Legends 10.8 Yaması

10.8 League of Legends yaması dün sunucuya geldi. Yamada Aphelios ve Master Yi önemli bir zayıflatma alırken Orianna ve Ryze.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: League of Legends 10.6 Yaması

Yeni League of Legends yaması duyuruldu. 10.6 ile oyuna birçok değişiklik geldi. En önemli ise Wukong’a gelen düzenleme oldu. Bunun.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: League of Legends 10.5 Yama Notları

Yeni League of Legends yaması duyuruldu. 10.5 ile Kai’Sa önemli bir güçlendirme alırken, üst koridorun iki kralı Ornn ve Sett.

Devamını Oku

Legends of Runeterra ve agresif deste furyası

Riot Games’in bu sene piyasaya sürdüğü ve şu an açık betada olan kart oyunu Legends of Runeterra, agresif destelerin kuşatması.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: League of Legends 10.4 Yama Notları

Yeni League of Legends yaması duyuruldu. 10.4 ile birçok değişiklik oldu, orman şampiyonlarına eklemeler yapıldı. Gelin yama notlarını yakından inceleyelim!

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: League of Legends 10.3 Yaması

Yeni League of Legends yaması duyuruldu. 10.3 ile bir çok değişiklik oldu. Beklenilen şampiyonlar zayıflatılırken; farklı şampiyonlar ön plana çıktı.

Devamını Oku

Fortnite: Battle Royale v9.01 güncellemesi yayımlandı

İstinasız her haftaya bir güncellemenin düştüğü Fortnite: Battle Royale’e, yeni bir güncelleme daha geldi. ‘v9.01’ yamasının önemli başlıklarını sizler için.

Devamını Oku

Fortnite v8.51 yamasının en ilginç unsuru: Gölge Bombası

Fortnite v8.51 yaması yayımlandı. Güncelleme hem dosya boyutu hem de içerik olarak pek fazla genişliğe sahip değil. Yamanın en ilginç.

Devamını Oku

Fortnite v8.20 yamasıyla birlikte oyuncuları birçok yenilik bekliyor

Fortnite v8.20 yaması bugün itibariyle tüm sunucularda aktif hale geldi ve oyunda mikro ve makro ölçekte pek çok değişiklik yaşandı..

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: League of Legends 9.6 yaması

Leauge of Legends’ın hem karakter hem de teknik konuların ele alındığı 9.6 yaması yayınlandı.

Devamını Oku

8.19 yamasıyla beraber bir çok şampiyon güçlendirme alıyor

Önümüzdeki 8.19 yamasıyla beraber on şampiyona birden iyileştirmeler geliyor.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: LoL 7.11 yaması

Şampiyon güncelleme ile dengelemelerinin, eşya değişikliklerinin ve daha birçok yeniliğin yer aldığı League of Legends 7.11 yaması yayınlandı.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: LoL 7.8 yaması

Yeni çıkan ve değişikliğe uğrayan şampiyonların yanında harita, orman, kostüm güncellemelerinin de yer aldığı League of Legends 7.8 yaması yayınlandı.

Devamını Oku