iRacing

Richmond Raceway Esports, Coca-Cola Consolidated ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Richmond Raceway Esports, Coca-Cola üreticisi ve dağıtıcısı Coca-Cola Bottling Co. Consolidated ile partnerlik anlaşması imzaladı.Coca-Cola Bottling Co. Consolidated şu an Amerika’nın en büyük Coca-Cola şişeleyicisi ve distribütörü konumunda. Yaklaşık 14 eyalette 65 milyon kişilik bir pazara ürün dağıtımı yapmaktadır. Bu anlaşma ile Richmond Raceway Esports da bu kervana katıldı. Ayrıca firma, 2020’de simülasyon yarışlarına katılımını artırdı. Platformunun en uzun süredir devam eden şampiyonası eNASCAR iRacing Series’in hak sponsoru oldu. İçecek şirketinin planları arasında; Pittsburgh Knights, Tespa, paiN Gaming ve Overwatch Ligi ile de ortaklık kurmak yatıyor.

Coca Cola Bottling Co. Consolitated, eNASCAR Coca-Cola iRacing Serisinde yarışan Richmond Raceway Esports sürücülerinden  Jimmy Mullis’in ana sponsoru olacak. Ayrıca Richmond Raceway Esports’un geliştirme ekibi de Coca-Cola ReD olarak isimlendirildi. Buna karşın şişeleme markası, takıma yıl boyunca içecek temin ederek, takımı serinletmeye yardımcı olacak.

Coca-Cola Consolidated’in Marka Pazarlama direktörü Heather Hucks, sponsorluk hakkında şunları söyledi: “Coca-Cola Consolidated her zaman yarış hayranları ve ortaklarıyla etkileşime geçmenin yenilikçi yollarını aramaya çalışıyor. Coca-Cola Energy’nin piyasaya sürülmesiyle takımın hayranlarına ve sürücülerine, yarışmalardan öncesinde ve sonrasında gerçek bir içecek deneyimi sunmaktan heyecan duyacağız.”

Coca-Cola Consolidated’in NASCAR’daki geçmişini biliyorum. Onları eNASCAR Coca-Cola iRacing Series’ta temsil etmekten onur duyacağım. Bu yıl logosunu taşıyacak olan Toyota Camry markalı otomobili kullanmayı dört gözle bekliyorum. Böyle büyük bir firmanın desteği ile daha iyi yerlere geleceğimize eminim.”

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir