League of Legends

SK Telecom T1, Marin’i kadrosuna katmak istiyor

Henüz bir transfer atılımı gerçekleştirmeyen SK Telecom T1’in, eski oyuncusu Jang “MaRin” Gyeong-hwan ile ilgilendiği söyleniyor.

Önce LCK finalinde Longzhu Gaming’e, ardından da Worlds 2017 finalinde bir başka Kore takımı Samsung Galaxy’ye boyun eğerek sezonu hayal kırıklıklarıyla noktalayan SK Telecom T1, yeni sezona daha iddialı girmeyi hedefliyor. Huni ve Peanut ile yollarını ayıran ekip, dün gece geç saatlerde eski iki oyuncusu Bengi ve PoohManDu ile stratejik koç anlaşması yaptıklarını duyurmuştu. Şimdi ise sahnede dolaşan dedikodulara göre Kore ekibi eski üst koridor oyuncusu Marin’i yeniden kadroya dahil etmek istiyor.

Bilindiği üzere mevcut kadrosunu kurduğu 2017’den bu yana LCK’de playoff kaçırmayan ancak Worlds’e gitme şansını da hiç elde edemeyen Afreeca Freecs, üst koridoru Marin ve takımın koçu Cho Kye-hyun dışında tüm oyuncularıyla sözleşme yenilemişti. Geçtiğimiz yılı Afreeca’da iyi geçiren Marin’in sözleşme yenilememesi akıllara direkt olarak daha büyük bir takıma transfer olabileceğini getirmişti. SKT’nin eski iki oyuncusuyla anlaşma yapması, Marin transferi dedikodularını daha da şiddetlendirdi. Özellikle reddit üzerinde oyuncunun yakın zamanda SKT ile sözleşme imzalayacağı konuşuluyor.

1 Yorum

“SK Telecom T1, Marin’i kadrosuna katmak istiyor” için bir cevap

  1. Cem dedi ki:

    Impact’i getiremedik bari Marin’i kaçırmayalım :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.