mix Oyun

Bethesda Yakında Yeni Bir Xbox Özel Oyun Duyurabilir

The Evil Within’in geliştiricileri Tango Gameworks ve Bethesda ekiplerinin Xbox için özel yeni bir oyun üzerinde çalıştığı söyleniyor. Xbox platformu son zamanlarda birinci parti oyunlar konusunda sıkıntı yaşıyor. Microsoft, platformu için yüksek kalibreli oyunlar yaratmak için yetenekli firmaları satın almaya başladı. Tango Gameworks ve Bethesda ekiplerinin Xbox için özel bir oyun üzerinde çalıştığı söyleniyor. Microsoft’un ZeniMax çatısı altında satın aldığı Bethesda, id Software ve diğer yaratıcı şirketlerin yeni oyunlarının piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu oyunlar Xbox Game Pass gibi hizmetleri desteklemek için kullanılacaktır.

Bethesda yakında yeni bir Xbox özel oyun duyurur mu?

Starfield oyununun yayınlanmasına yakın bir başka Bethesda oyunu daha ortaya çıkmaya hazırlanıyor. Ünlü billbil-kun’un iddiasına göre, Tango Gameworks ve Ghostwire Tokyo’yu geliştiren ekip, yeni T-rated oyunu Hi-Fi RUSH’ı yarınki Xbox Developer Direct etkinliği sırasında tanıtacak. Daha önce yapılan spekülasyonlara göre, oyun 2023 yılında çıkabilecek ve Jet Set Radio benzeri bir bilimkurgu shooter oyunu olacak. Etkinlik için onaylanan oyunların birçoğunu hakkında zaten birçok bilgi mevcut, bu nedenle Xbox etkinliğinde harika bir sürpriz bekleniyor. Ancak, oyundan ne bekleyeceğimize dair net bir bilgi yok.

Ayrıca, bir oyunun T derecelendirmesine sahip olması, çıkış tarihinin yakın olduğu anlamına gelir. Bu derecelendirme süreci, oyunun geliştirme sürecinin bitimine yakın tamamlanır. Bu nedenle, Xbox etkinliği için açıklanan oyunların çıkış tarihi 2023 yılının ilk yarısı olarak bekleniyor. Bu yüzden, bahar veya yaz duyurusu görmemiz şaşırtıcı olmayacaktır. Özellikle, Xbox için gelme ihtimali olan özel Bethesda oyunlarının duyurusu bekleniyor. Bu oyunların yanı sıra, diğer tavsiyelerimiz de mevcut. Özellikle, tweet’lerde bahsedilen oyunların tanıtımı bekleniyor.

Daha fazla çıkacak oyunlardan bilgiler almak istiyorsanız 2023 Yılında Yayınlanacak Oyunlar listemize göz atmayı unutmayın.

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir