Epic Games 2023 Yaz İndirimi mix Epic Games

Epic Games 2023 Yaz İndirimi!

Geçtiğimiz günlerde Steam yaz indirimleri bitti ve sıra Epic Games’te. Birbirinden eğlenceli oyunlar siz oyuncular için tekrardan indirimde kaçırmayın!

Dead Island 2
Dead Island 2

Dead Island 2, Dambuster Studios tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanan bir 2023 aksiyon-rol yapma oyunudur. 2011 video oyunu Dead’ ısland’ın devamı ve Dead ısland serisinin üçüncü büyük bölümüdür. Dead Island ve Dead ısland:Riptide olaylarından yaklaşık 15 yıl sonra geçen Dead Island 2, bir zombi salgını nedeniyle karantinaya alınan Los Angeles şehrinde yer alarak seleflerinden farklılaşıyor. Oyun 21 Nisan 2023’te piyasaya sürüldü. Dead Island 2 bir zombi kıyametinin ortasında yer alıyor. Oyunun başında, oyuncular oyuncu avatarları olarak altı oynanabilir karakterden birini seçmek zorundadır. Her birinin kendine özgü becerileri ve yetenekleri vardır. Ayrıca, düşmanca saldırıları engellemeyi veya onlardan kaçmayı öğrenen iki savunma yeteneğinden birini seçmek zorundadırlar. Dead Island 2 %25 indirim ile 321,75 TL’dir.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2, Rockstar Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan, 2018 aksiyon-macera temalı video oyunudur. Hikâye, 1899’da Batı, Ortabatı ve Güney ABD’nın kurgusal bir temsilinde geçmektedir. Oyuncu, oyunun başlarında Van der Linde çetesinin bir üyesi olan kanun kaçağı Arthur Morgan’ı oynamaktadır.Kar temalı oyunlar arasında yer alan Red Dead Redemption bu kış ayında içinizi dondurabilir. Oyunun haritası 75 km² dir. Red Dead Redemption 2 %67 indirim ile 379,50 TL’dir.

Outlast Trials
Outlast Trials

Outlast Trials, Red Barrels tarafından geliştirilen ve yayınlanan birinci şahıs bir korku ve hayatta kalma video oyunudur. Outlast serisinin üçüncü bölümüdür, ilk iki oyunun ön bölümü olarak hizmet eder ve gizemli bir soğuk savaş deneyinde test konularını içerir. Oyun 18 Mayıs 2023’te erken erişim yoluyla piyasaya sürüldü.Oyun dört oyunculu kooperatif çok oyunculu modu desteklerken, oyuncular oyunu tek başlarına tamamlayabilirler. Oyuncu canavar düşmanlardan kaçarken bir dizi görevi tamamlamalıdır. Oyunda dört farklı karakter sınıfı ve beceri ağacı bulunuyor. Her sınıfın benzersiz bir yeteneği vardır, oyuncuların duvarların içini görmek, diğer oyuncuları iyileştirmek, mayın yerleştirmek ve düşmanları geçici olarak sersemletmek için bir cihaz atmak gibi eylemler gerçekleştirmelerine olanak tanır. Outlast Trials %15 indirim ile 228,65 TL’dir 

The Division 2
The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2, Massive Entertainment tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan yalnızca çevrimiçi bir aksiyon rol yapma video oyunudur. Tom Clancy’s The Division’ın (2016) devamı, “Yeşil Zehir” olarak bilinen genetiği değiştirilmiş bir virüsün piyasaya sürülmesinin ardından yakın gelecekteki bir Washington’da geçiyor ve şehri yeniden inşa etmeye çalışırken Stratejik Vatan Bölümü’nün bir ajanını takip ediyor. Oyun 15 Mart 2019’da piyasaya sürüldü.Eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı, çoğu bunu ortam, oynanış, görseller, dövüş ve film müziği için ilk taksite bir gelişme olarak kaydetti, ancak oyun sonu içeriği eleştirmenleri kutuplaştırdı. Selefi gibi, lansmanda beklentileri karşılamamasına rağmen dünya çapında 10 milyondan fazla kopya satan ticari bir başarıydı. Tom Clancy’s The Division 2 %70 indirim ile 281,70 TL’dir.

Far Cry 6
Far Cry 6

Far Cry 6, Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan yeni bir birinci şahıs video oyunudur. Far cry serisinin altıncı büyük bölümüdür. Oyunun konusu, oğlu Diego’yu (Anthony Gonzalez) kendi kuralına uyması için yetiştiren “El Presidente” Antón Castillo tarafından diktatörlük olarak yönetilen hayali bir Karayip adası olan Yara’da geçiyor. Oyuncu, Castillo ve rejimini devirmeye çalışan gerilla savaşçısı Dani Rojas rolünü üstlenir.Far Cry 6 %75 indirim ile 174,75 TL’dir.

Optik
@__opticalus__

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir