mix

ESL, ABD Hava Kuvvetleri ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Dünya çapında espor turnuvaları düzenleyen ESL, ABD Hava Kuvvetleri ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

ESL, Intel Extreme Masters, Pro League ve AnyKey organizasyonları için ABD Hava Kuvvetleri ile sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurdu. ABD Hava Kuvvetleri, Mart ayında başlayacak olan Pro League için alanda özel standlar kuracak. Aynı zamanda maç yayınları arasında gösterilecek olan özel içerikler üretecek. Pro League turnuvasına katılan takımlardan biri Amerikan Hava Kuvvetleri’nin motivasyon amaçlı yaptığı etkinliklere katılacak. Bu takım ayrıca etkinliklerde yapılan yayınlara da sponsor olacak.

Ekip Çalışması

ESL Marka Ortaklıkları Başkan Yardımcısı Paul Brewer sponsorlukla ilgili yaptığı açıklamada; “ABD Hava Kuvvetlerini, ESL turnuvaları ve ligleri için sponsorumuz olarak ağırlamaktan onur duyuyoruz.  Bu iş birliği resmi olarak ABD Silahlı Kuvvetleri ile ilk ortaklığımız. ESL’nin değerlerini paylaşan kuruluşlarla ortaklık kurmaya devam ediyoruz. Elektronik sporlardaki kötü dil ile mücadele etmek ve espor ortamındaki çeşitliliği arttırmak için ABD Hava Kuvvetleri ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz.

ABD Hava Kuvvetleri aynı zamanda ESL tarafından kurulan ve esporlarda “çeşitlilik, kapsama ve eşitlik” kavramlarını destekleyen bir girişim olan AnyKey’in resmi marka ortağı ve destekçisi olacak. “Fark Yaratan Program’ın” bir parçası olarak, oyun topluluğunun çeşitlilik ve dahil edilmeye bağlı konularda farkındalığı arttıracak. İyi performans gösteren bir oyuncuyu tanımak ve tanıtmak için birlikte çalışacağız.” dedi.

ABD Hava Kuvvetleri Ulusal Etkinliklerden sorumlu komutanı Ross McKnight sponsorlukla ilgili olarak; “Hava Kuvvetleri ESL ile iş birliği yapmaktan heyecan duyuyor. Bu ortaklık, Hava Kuvvetleri ve hizmet etmek zorunda olduğumuz  halkın bilinçlendirilmesi için mükemmel bir platform sunmaktadır. Hava Kuvvetleri, oyuncularlarla pek çok ortak noktaya sahip. Hava Kuvvetleri ve ESL dürüstlüğe büyük değer vermekte. Bu ortaklık bir ekip çalışması. Genç Amerikalıların oyundaki hobilerini ve ilgi alanlarını nasıl Hava Kuvvetleri kariyerine dönüştürebileceğini gösterebileceklerini merakla bekliyoruz.” dedi

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir