Eternal Fire ESL Pro League Season 17 Yolcusu! CS:GO Haberleri mix

Eternal Fire İçin Son Şans! Rakip MIBR!

ESL Pro League Season 17’de heyecan devam ediyor. Temsilcimiz dün oynanan maçta Dünya 9 numarası fnatic ile karşılaştı. Karşılaşmada inanılması güç bir olay yaşandı. Temsilcimizin yıldız oyuncusu XANTARES 0.84 reyting ile takımımız adına düşük bir performans sergiledi.  Temsilcimiz ilk haritayı kazandığı seride maalesef 2-1 yenilen taraf oldu. Bu sonuçla son slot hakkı için bir başka NA ekibi MIBR’a rakip oldu.

Eternal Fire – fnatic

Harita seçimine temsilcimizin seçimi olan Anubis haritası ile başlandı. fnatic ise Overpass tercihinde bulundu. Karar haritası ise Nuke oldu.

İlk Harita – Anubis

Temsilcimiz Anubis haritasında karşılıklı gidip gelen roundlar ile başlangıç yaptı. İlk yarıyı 8-7 geride kapatan ekibimiz ikinci yarıda bu haritayı neden seçtiğini bizlere sergiledikleri oyunla gösterdi. İkinci yarıda rakibe sadece 3 round veren Eternal Fire ilk haritayı 16-11’le kapattı ve seride 1-0 öne geçti. fnatic adına mezii ve temsilcimiz adına imoRR’un 19’ar vurduğu haritada XANTARES’in 15 skorda kalması herkesi şaşkına çevirdi.

İkinci Harita – Overpass

Overpass haritasında adeta bir fnatic rüzgarı vardı. Temsilcimiz aldığı ilk iki roundun devamını getiremedi ve ilk yarıyı 10-5 geride kapattı. İkinci yarıda 5 round üst üste alıp skoru 11-10’a kadar getiren temsilcimiz buradan sonra oyundan koptu ve haritayı 16-11 kaybetti. Hollandalı oyuncu FASHR aldığı 26 skorla haritada fark yarattı.

Karar Haritası – Nuke

Karar haritasında ilk iki roundu alarak başlangıç yapan temsilcimiz sonraki 4 roundu kaybetti. Devamında 4 roundluk bir seri yakalasakta gerisini getiremedik ve ilk yarıyı 9-6 geride kapattık. İkinci yarıda harika bir başlangıç yapan EF ilk roundu vermesinin ardından 5 round alıp haritada 11-10 ile tekrar öne geçti. Maalesef aldığımız son round 21. round oldu ve fnatic üst üste 6 roundu alarak haritayı 16-11 ile kapattı. Böylelikle seriyi 2-1 kaybetmiş olduk. Karar haritasında İsveçli oyuncu KRIMZ kusursuz performansını 25 skor ile taçlandırdı.

Sıradaki Rakip MIBR

fnatic yenilgisi sonrası Eternal Fire son slot şansı için MIBR ile eşleşti. MIBR karşılaşması bugün saat 21.30’da oynanacak. Brezilya ekibi Dünya sıralamasında 22. sırada bulunuyor ve uzun süredir başarıya hasret durumda. Temsilcimiz maçın favorisi olarak boy gösterecek. İki takım ilk kez karşı karşıya gelecek. Temsilcimiz kazanması halinde son şans aşaması finaline yükselecek.

Temsilcimize bu zorlu mücadelede başarılar diliyoruz. Bizleri gururlandırıp geleceklerine canı gönülden inanıyoruz.

Eternal Fire – Fnatic Maç Önü Değerlendirmesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir