mix

İstanbul Wildcats Game Changers Kadrosunu Duyurdu

VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi takımlarından İstanbul Wildcats Game Changers EMEA‘da mücadele edecek kadrosunu duyurdu. Game Changers EMEA: Series III‘te ana etkinliğe kalamadan elenen İstanbul Wildcats yeni sezon kadrosunu baştan aşağıya revize etti. Wildcats‘in bu sezon mücadele edeceği kadroyu gelin birlikte inceleyelim.

Gizem ‘Tajna’ Akgün

Kariyerine Valstars Gaming Female ile başlayan Tajna devamında sırasıyla Beşiktaş Esports Female ve Asbron.gg formalarını giydi. Genel olarak Initiator rolünü üstlenen Tajna, Sentinel rolünü üstlendiği oluyor. Geçtiğimiz sezon Game Changers EMEA: Series III‘te Asbron.gg takımı ile mücadele eden oyuncu, 3 galibiyet ve 3 mağlubiyet ile ana etkinliğe katılma hakkı kazanamamış ve elenmişti.

KD ACS ADR HS
0.86 160.0 108.8 %31.4

Nehir ‘Anva’ Dinçer

Kariyerine Sangal Rebels ile başlayan Anva devamında WL Gaming Esports GC forması giydi. Anva oynadığı takımlarda Initiator rolünü üstlense de bazen Duelist olarakta karşımıza çıktı. Anva Geçtiğimiz sezon Game Changers EMEA: Series III‘te organizasyonsuz Pokemon Go ekibi ile Skullies‘e 2-1 kaybedip elenmişti.

KD ACS ADR HS
0.91 187.6 126.1 %21.8

Gülmina ‘flowia’ Arı

Geçtiğimiz sezonu takım arkadaşı tajna ile birlikte Asbron.gg‘de geçiren flowia, aynı zamanda VALORANT Espor sahnesine bu takımla başlamış oldu. Sentinel rolünü üstlenen flowia geçtiğimiz sezon Game Changers EMEA: Series III‘te Asbron.gg takımı ile mücadele eden oyuncu, 3 galibiyet ve 3 mağlubiyet ile ana etkinliğe katılma hakkı kazanamamış ve elenmişti.

KD ACS ADR HS
1.07 216.5 144.5 %23.5

Gizem ‘Cassiex3’ Yılmaz

Kariyerine BBL Queens ile başlayan Cassiex3 devaminda sırasıyla Nomads ve Beşiktaş Esports Female kadrolarında bulundu. Son olarak geçtiğimiz sezon Game Changers EMEA: Series III‘te organizasyonsuz Pokemon Go ekibi ile Skullies‘e 2-1 kaybedip elenmişti.  Cassiex3 Controller rolünü üstleniyor.

KD ACS ADR HS
1.03 200.2 130.6 %21.6

Arya ‘Kleisy’ Sümeyye Can

Kariyerine Zero Zone W ile başlayan Kleisy devamında sırasıyla Fire Flux Fierce ve Exclusivo Forte formaları giyen Kleisy oynadığı takımlarda Duelist olarak karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz sezon Game Changers EMEA: Series III‘te Exclusivo Forte takımı ile mücadele eden oyuncu, 3 galibiyet ve 3 mağlubiyet ile ana etkinliğe katılma hakkı kazanamamış ve elenmişti.

KD ACS ADR HS
1.01 230.1 150.1 %23.5

Galatasaray Espor Game Changers Kadrosunu Duyurdu!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir